HR Business Partner

  • Stryków, łódzkie
  • Sosnowiec-Pieńki 10, 95-010 Sosnowiec, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-09-11
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 2019-10-11)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Stryków

    ZADANIA:

    • Wzmacnianie przywództwa i budowanie zaangażowania pracowników przez realizację projektów rozwojowych
    • Rekrutacja i doradztwo w zakresie obsadzania stanowisk managerskich i specjalistycznych
    • Badanie kompetencji pracowników, udział w procesie ocen okresowych oraz planowanie działań rozwojowych
    • Realizacja i udział w projektach wspierających efektywność organizacji
    • Wsparcie dla kierownictwa w zakresie spraw personalnych

    NASZE OCZEKIWANIA:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Doświadczenie w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych i rozwojowych
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Wysokie zdolności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole
    • Nastawienie na realizację celów biznesowych, elastyczność i inicjatywa w działaniu
    • Znajomość prawa pracy

    OFERUJEMY:

    Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnej, międzynarodowej firmie oraz tworzenia pozycji firmy w Polsce
    Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
    Niezbędne narzędzia oraz pakiet szkoleń