Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Business Partner

Elogic Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Goleniowska 61B, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Elogic Polska Sp. z o.o.

Goleniowska 61B

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie polityki personalnej firmy,

  • Wsparcie kadry kierowniczej w tematach personalnych,

  • Kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych,

  • Realizowanie procesów onboardingowych dla nowych Pracowników,

  • Realizowanie polityki szkoleniowo – rozwojowej,

  • Opracowywanie procedur personalnych,

  • Prowadzenie działań employer brandingowych,

  • Bieżące prace administracyjne wspomagające procesy personalne.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo, ekonomia,

  • Minimum 3 lata doświadczenia w dziale HR w zakładzie produkcyjnym,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,

  • Doświadczenie w skutecznym wdrażaniu systemów i narzędzi HR,

  • Umiejętność budowania pozytywnych i profesjonalnych relacji z menedżerami.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy i płacy,

  • Pracę w międzynarodowej firmie i przyjaznym zespole,

  • Szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pakiet medyczny Medicover, karta Multisport, grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

Elogic Polska Sp. z o. o. posiada zakład produkcyjny w Szczecinie od 2003 roku. Głównym profilem działalności jest projektowanie i produkcja rozdzielnic elektrycznych, dystrybucyjnych i sterowniczych dla klientów w Polsce i za granicą. Wykonujemy projekty dla uznanych na świecie producentów systemów klimatyzacji i wentylacji, a także dla nowo budowanych instytucji publicznych takich jak szpitale, centra handlowe czy uniwersytety, głównie na terenie Danii.

Przewiń do profilu firmy

Aplikacje

Aplikacje zawierające CV w języku polskim i angielskim wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, prosimy o przesyłanie klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.