Oferta pracy

HR Business Partner

LSJ HR GROUP

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Marzysz o pracy pełnej wyzwań w międzynarodowym przedsiębiorstwie, które nawet na chwilę nie spowalnia pod względem rozwoju? Zarówno biznes jak i ludzie pracujący w organizacji są równie ważne dla Ciebie?

Być może to Ciebie poszukujemy?

Nasz klient to dostawca nowej technologii i rozwiązań dla stomatologii, firma która obecnie obsługuje klientów w ponad 100 krajach!

Poszukujemy kandydata, który w sposób dojrzały i analityczny odważy się zbudować dział HR od nowa przy jednoczesnym zrozumieniu zasad biznesu.

Twój zakres obowiązków

  • Reprezentowanie HR w biznesie- zbudowanie partnerstwa pomiędzy pracownikami, HR i menedżerami

  • Działania zmierzające do zbudowania kompetentnego zespołu HR

  • Zapewnianie realizacji procesów oceny i rozwoju pracowników

  • Budowanie zaangażowania pracowników w firmie, poprzez realizację badań opinii pracowniczej oraz monitorowanie ich rezultatów

  • Realizowanie projektów rekrutacyjnych we współpracy z zespołem rekrutacyjnym

  • Wspieranie realizacji polityki wynagrodzeń w tym planowanie wynagrodzeń i koordynacja procesu podwyżkowego

  • Planowanie zatrudnienia oraz doradztwo w zakresie budowania efektywnych struktur organizacyjnych

  • Monitorowanie trendów HR i realizowanie strategii personalnej

  • Budowanie pozytywnych doświadczeń pracowników w organizacji, w celu umacniania wizerunku pracodawcy

  • Wdrażanie i realizacja rozwiązań z obszaru HR, wspierających realizację strategicznych celów biznesowych

  • Określanie priorytetów szkoleniowych dla organizacji

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na stanowisku HR Business Partnera/HR Managera - rozumienie procesów Hr-owych

  • Wykształcenie wyższe

  • Nastawienie na współpracę z klientem wewnętrznym, zrozumienie jego potrzeb w kontekście wyzwań biznesowych całej firmy

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Postawa nastawiona na ciągłe doskonalenie, programy rozwojowe i lidership-owe

  • Rozwinięte zdolności analitycznego myślenia, rozwiązywania problemów

  • Dojrzałość emocjonalna, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji interpersonalnej

  • Odwaga w działaniu i kreatywność w inicjowaniu zmian, szukaniu rozwiązań

  • Samodzielność w działaniu, umiejętności pracy w zespole, otwartość i proaktywność w podejmowanych zadaniach

  • Pozytywna osobowość dla której nie istnieją problemy, są tylko wyzwania

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie i dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Duże możliwości rozwoju, szkoleń i wpływania na działania organizacji

  • Prywatna opieka medyczna wraz z leczeniem stomatologicznym

  • Możliwość korzystania z zakładowej kantyny i obiadów za 2 zł

  • System świadczeń kafeteryjnych (owoce, warzywa i przekąski)

  • Strefa relaksu na terenie firmy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do aplikowania!

  • Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

  • Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4440 / 13331.

Nasza firma istnieje na rynku już niemal 20 lat. W tym czasie staliśmy się jedną z najprężniej działających Agencji Pracy Tymczasowych w Zachodniopomorskiem. Tylko w ciągu ubiegłego roku zatrudniliśmy kilka tysięcy pracowników tymczasowych. Jeśli więc chcesz się stać częścią naszej firmy, która cieszy się bardzo dobrą opinią na rynku, której wartościami jest skuteczność, przejrzystość w działaniach, a także najwyższa jakość świadczonych usług. Dołącz do naszego zespołu!

Przewiń do profilu firmy