Oferta pracy

HR Business Partner / TA Lead

Burda Media Polska Sp. z o. o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja polityki personalnej firmy;

  • Wsparcie kadry menedżerskiej;

  • Aktywne uczestnictwo we wdrażaniu projektów HR, budowanie zaangażowania, udział w komunikacji wewnętrznej, kształtowaniu potencjału przywódczego, budowaniu kultury organizacyjnej zgodnej z wartościami Burda;

  • Zarządzanie wszystkimi procesami rekrutacyjnymi, tak by były realizowane płynnie, profesjonalnie i skutecznie biznesowo. Holistyczne podejście do procesu rekrutacyjnego;

  • Zbudowanie i wdrożenie procesu rekrutacyjnego zapewniającego doświadczenia kandydatów na jak najwyższym poziomie;

  • Zbudowanie i wdrożenie atrakcyjnej oferty rekrutacyjnej dla kandydatów, stałe poszukiwanie skutecznych kanałów rekrutacji. Aktywne budowanie wizerunku pracodawcy na rynku pracy.

Nasze wymagania

  • Około 2-3 letnie doświadczenie na stanowisku HRBP – min. 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu procesami rekrutacyjnymi, z naciskiem na budowanie pozytywnego candidate experience;

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia);

  • Umiejętność budowania relacji i przekonywania do swoich racji;

  • Dobra organizacja czasu pracy;

  • Zorientowanie na cel;

  • Zorientowanie na klienta wewnętrznego i zewnętrznego;

  • Budowanie relacji;

  • Zarządzanie zmianą;

  • Umiejętności wpływu i przekonywanie do swoich racji;

  • Zdolności analityczne;

  • Podejmowanie dobrych decyzji.

To oferujemy

  • Hybrydowy model pracy;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Kulturę organizacyjną tworzącą przyjazną atmosferę pracy;

  • Możliwość rozwoju i wpływu;

  • Pracę w kreatywnym, inspirującym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • brak dress code’u

  • inicjatywy dobroczynne

  • program rekrutacji wewnętrznych

  • uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach

  • świętujemy-szukamy okazji do celebrowania nie tylko w Święta

Szukasz miejsca pracy, w którym na pierwszym miejscu jest człowiek? Chciałbyś/chciałabyś pracować we wspierającym i otwartym zespole?

Klient jest dla Ciebie w centrum, lubisz budować procesy i pozyskiwać talenty do zespołu?

Ważne są dla Ciebie wartości i rozwój?

To świetnie! W Burda Media Polska wszystkie działania projektujemy zgodnie z podejściem human 2 human. Jesteśmy otwarci na różnorodność i zmiany, stawiamy sobie przy tym ambitne cele.

Każdy z nas jest częścią kultury organizacyjnej naszej firmy.

Mamy dla Ciebie miejsce w naszym zespole People, Culture & Communication!

Przewiń do profilu firmy