HR Business Partner

Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.

  • Towarowa 6, Tychy
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Towarowa 6

Tychy

Twój zakres obowiązków

  • Całościowy nadzór i prowadzenie procesów HR dot. m.in.: rekrutacji, rozwoju, komunikacji, wdrożenia nowych pracowników, rocznej oceny pracowniczej, rocznego planu rozwoju, zarządzania talentami;

  • Zapewnienie proaktywnej pomocy z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, wsparcia i porad dla przypisanych grup biznesowych w odniesieniu do różnych problemów i potrzeb związanych z HR;

  • Udział w inicjatywach HR na poziomie krajowym i międzynarodowym;

  • Monitorowanie, raportowanie wskaźników HR w podległym obszarze oraz przygotowanie oraz implementowanie odpowiednich działań korygujących;

  • Koordynacja projektów związanych z badaniami/ankietami zaangażowania i satysfakcji pracowników;

  • Implementacja rozwiązań zwiększających zaangażowanie pracowników w oparciu o wyniki badań wewnętrznych;

  • Udział w planowaniu zasobów ludzkich;

  • Ciągłe doskonalenie procesów;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, ZZL, zarządzanie);

  • Przynajmniej 5-letnie doświadczenie na stanowisku HRBP lub innym pokrewnym stanowisku w obszarze HR w firmie produkcyjnej;

  • Praktyczna znajomość procesów z obszaru HR - w szczególności procesów rozwojowych, zarządzania talentami, budowania ścieżek karier i planów sukcesji;

  • Dobra znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja w mowie i piśmie);

  • Praktyczna znajomość prawa pracy;

  • Wysokie umiejętności interpersonalne;

  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji;

  • Nastawienie na rozwiązania i samodzielność w działaniu;

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i umiejętność ustalania priorytetów;

  • Umiejętności analityczne;

To oferujemy

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Prywatną opiekę medyczną;

  • Elastyczny czas pracy;

  • Kartę lunch pass - obiad na stołówce w firmie lub w restauracji na mieście - Ty wybierasz;

  • Dodatkowe dwa dni urlopu oraz ekstra premia frekwencyjna;

  • Dodatkową nagrodę roczną;

  • Program 'podaj dalej' - jeśli masz znajomych, których możesz polecić do pracy, masz szansę otrzymać nawet do 10.000 zl brutto;

  • Liczne szkolenia, zajęcia językowe;

  • Pakiet socjalny ('wczasy pod gruszą', karty podarunkowe na święta, Multisport i wiele innych benefitów);

  • Nexteer z Pasją - darmowy program hobbystyczny (siatkowka, koszykowka, hokej, wspólne bieganie, W rowerowe i górskie, wędkowanie itp.);

  • Możliwość udziału w akcjach charytatywnych i wolantariatach;

  • Bezpłatny parking dla pracowników, czekoladki na urodziny i wiele innych;

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie do posiłków

Nexteer Automotive jest globalnym koncernem motoryzacyjnym, który czerpie z ponad 100-letniego doświadczenia w produkcji systemów sterowania. Nasza praca zwiększa bezpieczeństwo i komfort prowadzenia milionów kierowców na całym świecie.

Skupiamy się na dostarczaniu przyjaznych dla środowiska systemów sterowania i układów napędowych, zoptymalizowanych pod kątem maksymalnej wydajności i całkowitej integracji pojazdu. Na całym świecie zatrudniamy 12 000 osób, które łączy pasja do tworzenia innowacyjnych systemów kierowniczych.

Pracę w Nexteer porównujemy do sportu zespołowego, którego zasady są proste: działamy z wielkim zapałem i dużym poczuciem obowiązku. Budujemy silne relacje, aby sprostać każdemu wyzwaniu. Dzięki wiarygodnemu dialogowi, czerpiemy z doświadczeń innych oraz liczymy się ze zdaniem naszych współpracowników. Czy jesteś gotów przyłączyć się do naszego zespołu?

Przewiń do profilu firmy