Oferta pracy

HR Business Partner w LUX MED Stomatologia

LUX MED Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Postępu 21C

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa opieka nad przypisaną linią biznesową w ramach Grupy LUX MED.

  • Współpraca z kadrą menadżerską w ramach doradztwa oraz wdrażania rozwiązań i narzędzi HR, m.in.: zarządzania zespołem, coachingu, rekrutacji i adaptacji pracowników, szkoleń, systemów premiowych oraz systemów oceny i rozwoju.

  • Wsparcie procesów kadrowo-płacowych.

  • Powadzenie projektów rekrutacyjnych.

  • Opracowanie i wdrażanie programów rozwojowych, zindywidualizowanych ścieżek karier oraz współtworzenie i zarządzanie długofalowym procesem rozwoju pracowników.

  • Reagowanie na potrzeby biznesu przez dostosowywanie działań i narzędzi do potrzeb obszaru, ale też inicjowanie odpowiednich przedsięwzięć z zakresu szeroko rozumianego HR-u.

  • Analizowanie danych, wyników i wskaźników dotyczących procesów HR, wyciąganie wniosków i na ich podstawie rekomendowanie działań.

  • Udział w ogólnofirmowych projektach HR w Grupie LUX MED.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku HR Business Partnera lub w obszarze HR, np. rekrutacja, rozwój, administracja personalna.

  • Wykształcenie wyższe (preferowane zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia lub pokrewne).

  • Bardzo dobra znajomość prawa pracy, zagadnień administracji personalnej oraz wynagrodzeń.

  • Dobra znajomość procesów i narzędzi HR oraz doświadczenie w ich wdrażaniu.

  • Umiejętność stosowania zarówno podejścia strategicznego, jak i operacyjnego do postawionych wyznań.

  • Wysoko rozwinięta świadomość biznesowa i nastawienie na partnera wewnętrznego.

  • Umiejętności analityczne, innowacyjność i chęć rozwoju.

  • Zdolności interpersonalne, umiejętność współpracy i nawiązywania relacji.

  • Inicjatywa i skuteczność w działaniu.

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie