Oferta pracy

HR Business Partner

iView Recruitment Sp. z o. o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, lidera z branży spożywczej, poszukujemy aktualnie kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Współtworzenie strategii oraz procesów HR,
  • Dobór narzędzi i prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • Projektowanie działań z zakresu Employer Branding,
  • Udział w ocenie pracowników, projektach motywacyjnych i rozwojowych,
  • Wsparcie menedżerów w zakresie spraw pracowniczych, prowadzenie szkoleń i warsztatów,
  • Współpraca z agencjami pracy,
  • Prowadzenie analiz wybranych wskaźników HR, udział w projektach, wdrażanie nowych rozwiązań z obszaru HR,
  • Organizacja pracy biura zarządu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, psychologii, socjologii),
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku / w roli HRBP w strukturach firmy produkcyjnej - warunek konieczny,
  • Doświadczenie w rekrutacji na stanowiska niskiego szczebla i pozyskiwaniu talentów - warunek konieczny,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (min. B2) - warunek konieczny,
  • Wiedza z obszaru HR, wysokie zorientowanie na klienta wewnętrznego oraz proaktywna postawa,
  • Samodzielność oraz doskonała organizacja czasu pracy i określania priorytetów,
  • Umiejętność obsługi komputera i znajomość pakietu MS Office,
  • Gotowość do regularnych wyjazdów i pracy w terenie (1-2 dni w tygodniu),
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie działającej na rynku międzynarodowym,
  • Realny wpływ na wdrażane rozwiązania w obszarze HR,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet dodatkowych benefitów,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i podejmowania ciekawych wyzwań zawodowych,
  • Pracę w zaangażowanym i pozytywnie nastawionym zespole,
  • Podstawowe narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy