Oferta pracy

HR Business Partner

HR Level UPO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży produkcyjnej, obecna na rynku polskim od kilkunastu lat i stale rozwijająca swoją działalność na terenie kraju. Firma, która traktuje pracowników jako najcenniejszy kapitał firmy, zapewnia -stabilność zatrudnienia, szkoli i dba o rozwój ludzi.

Pracownicy naszego Klienta w badaniach satysfakcji doceniają najbardziej atmosferę i warunki pracy oraz poczucie bezpieczeństwa.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Warszawa

Zadania:

  • doradztwo i współpraca z managerami poszczególnych obszarów w zakresie spraw personalnych
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych oraz dbałość o ich terminowość i skuteczność
  • współuczestniczenie i koordynacja działań rozwojowych/ szkoleniowych dla pracowników (organizacja szkoleń zewnętrznych, badanie efektywności przeprowadzanych szkoleń)
  • koordynowanie i wdrażanie procesów personalnych oraz narzędzi HR (również tworzenie i usprawnianie)
  • odpowiedzialność za przeprowadzenie programów wdrożeniowych i integracją nowych pracowników
  • inicjowanie i wdrażanie rozwiązań podnoszących satysfakcję i motywację pracowników
  • przygotowanie raportów, analiz i zestawień
  • śledzenie aktualnych trendów w zakresie spraw personalnych

Oczekiwanie kompetencje

  • doświadczenie w dużej i dynamicznej organizacji w roli HR Business Partnera
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • praktyczna znajomość narzędzi zarządzania zasobami ludzkimi
  • doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu procesów HR wspierających biznes
  • umiejętność pracy w zespole oraz współpracy z osobami z różnych szczebli organizacji
  • samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność,
  • elastyczność, otwartość na zmiany i nowe wyzwania
  • silna orientacja na potrzeby klienta wewnętrznego
  • umiejętności strategicznego, analitycznego myślenia
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pakiet benefitów (karta sportowa, bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
  • pracę u lidera rynku
  • szkolenia i rozwój zawodowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
HR Level Up| ul. Złota 59| Warszawa
Executive Search | Assessment & Development Center | Mentoring | Ocena 360 Stopni

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy