Oferta pracy

HR Business Partner

HRK S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego Klienta, firmy o stabilnej pozycji na rynku
poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Realizacja polityki personalnej zgodnej ze strategią organizacji
  • Bliska współpracą z kadrą managerską z poszczególnych obszarów biznesu w zakresie tworzenia i realizowania polityki zarządzania zasobami ludzkimi
  • Wspieranie działań rozwojowych, szkoleniowych i mentoringowych dla pracowników
  • Doradztwo w zakresie zmian organizacyjnych, efektywnego budowania zespołów i rozwoju pracowników
  • Realizacja procesów HR-owych obowiązujących w organizacji takich jak: rekrutacja, rozwój, szkolenia, oceny okresowe, badanie zaangażowania itp.
  • Udział w przygotowywaniu analiz, raportów na bazie wskaźników oraz przygotowywanie rekomendacji zmian
  • Raportowanie kluczowych wskaźników personalnych, przygotowywanie analiz i rekomendacji

Wymagania:

  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze Human Resources
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, ZZL, zarządzanie)
  • Doświadczenie w pracy w strukturach rozproszonych
  • Umiejętność analitycznego myślenia, przygotowywania raportów, analiz oraz rekomendacji zmian
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów HR-owych
  • Doskonałe umiejętnościami komunikacyjne oraz nastawienie na klienta wewnętrznego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy