Oferta pracy

HR Business Partner

Hays PolandO firmie

10 000‐12 000 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Menedżer
HR Business PartnerNumer ref.: 1143222

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko HR Business Partnera

Miejsce pracy: Warszawa
10000-12000 zł brutto

Zakres obowiązków

  • Kreowanie i realizacja strategii personalnej firmy
  • Udział w budowaniu pozycji HR jako partnera dla biznesu poprzez dostarczanie doradztwa z obszaru HR oraz współpracę przy realizacji strategii firmy oraz bieżących sprawach i projektach
  • Zapewnieniem właściwego funkcjonowania procesów personalnych w określonym obszarze
  • Rekomendowanie rozwiązań HR w ramach potrzeb biznesowych
  • Wsparcie i inspirowanie szefów w obszarze zarządzania ludźmi
  • Wsparcie procesów rozwojowych, kadrowych i rekrutacyjnych w podległym obszarze
  • Prowadzenie lub/i udział w projektach HR np. badania zaangażowania, programy rozwojowe etc.
  • Udział w przygotowywaniu rekomendacji na bazie analiz, raportów i współpracy z biznesem

Nasz klient oczekuje

  • Min. 5 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Wysokiej świadomości biznesowej i doskonałego zrozumienia otoczenie biznesowego oraz biznesowej roli HR
  • Wykazywania się inicjatywą w poszukiwaniu i proponowaniu rozwiązań
  • Doświadczenia w realizacji i wdrażaniu procesów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi np. badania zaangażowania, programy etc.
  • Umiejętności negocjacyjnych, współpracy oraz budowania pozytywnych relacji z osobami z różnych szczebli organizacyjnych
  • Umiejętności realizacji celów w dobrej atmosferze i partnerskiej współpracy
  • Praktycznej znajomości prawa pracy
  • Atutem będzie certyfikat i doświadczenie w obszarze coachingu

Nasz klient oferuje:

  • Umowę o pracę oraz dodatkowy system premiowy
  • Pakiet benefitów między innymi: opiekę medyczną, kartę sportową, system kafeteryjny i inne
  • Dogodną lokalizację biura w centrum Warszawy
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy