Oferta pracy

HR Business Partner

TALENTSET MICHAŁ PADALEWSKIO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Ekspert

TalentSet to firma doradcza, specjalizująca się w rekrutacji Direct & Executive Search.

Jesteśmy zespołem doświadczonych konsultantów, których łączy pasja, wspólne wartości i zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości usług. Więcej o nas znajdziesz na www.talentset.pl

Naszym Klientem jest międzynarodowa korporacja z branży FMCG, światowy lider nowoczesnych rozwiązań w obszarze HR.

OBOWIĄZKI:

  • Współpraca z managerami w zakresie zarządzania zespołami; proponowanie optymalnych rozwiązań
  • Budowanie długotrwałych relacji opartych na zaufaniu i współpracy ze wszystkimi pracownikami
  • Kształtowanie kultury współpracy w oparciu o wartości firmy
  • Realizowanie różnorodnych projektów rekrutacyjnych na potrzeby centrali firmy
  • Opracowanie i wprowadzanie w życie procesów HR budujących satysfakcję i zaangażowanie pracowników
  • Adaptacja i wdrażanie projektów korporacyjnych
  • Gwarantowanie poprawności dokumentacji związanej z zatrudnieniem pracownika oraz koordynacja procesów związanych z wynagradzaniem
  • Przeprowadzanie lub koordynacja wybranych szkoleń

  • Masz minimum 3-letnie doświadczenie jako Partner HR dla biznesu
  • Masz wykształcenie wyższe i pasję do pracy z ludźmi
  • Posiadasz znajomość zagadnień z jednego lub więcej obszarów: kadr i płac, polityki wynagrodzeń, analityki HR
  • Posiadasz umiejętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie zaawansowanym, umożliwiającym swobodną komunikację w międzynarodowej firmie
  • Jesteś samodzielny, posiadasz wysokie zdolności interpersonalne, jesteś relacyjny i komunikatywny
  • Posiadasz determinację i wytrwałość w osiąganiu założonych celów w zmieniającym się środowisku pracy
  • Generujesz pomysły na usprawnienia, wychodzisz z inicjatywą i przekonujesz innych do zaangażowania się w ich realizację
  • Potrafisz myśleć analitycznie i wyciągać wnioski

NASZ KLIENT OFERUJE:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w projektach międzynarodowych
  • Udział w rozwoju biznesu opartego o wartości
  • Atmosferę współpracy i zaufania
  • Inspirujące, relacyjne i dynamiczne środowisko pracy
  • Rozbudowane benefity pozapłacowe
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy