Oferta pracy

HR Business Partner

Klient Pracuj.plO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie strategicznego i operacyjnego wsparcia menedżerom w zakresie procesów HR,

  • Aktywna praca ze wskaźnikami i celami biznesowymi (rotacja, efektywność i koszty rekrutacji, poziom zatrudnienia, poziom zaangażowania, system premiowy)

  • Koordynacja procesów HR w obszarze (m.in. rozwój pracowników, ścieżki karier, opisy stanowisk, budowanie zaangażowania, ocena okresowa, zarządzanie talentami, rozwój leadershipu, zmiany struktury)

  • Uczestnictwo w procesach rekrutacji na stanowiska menedżerskie,

  • Uczestnictwo w projektowaniu i wdrażaniu zmian strukturalnych,

  • Inicjowanie powstawania nowych narzędzi HR w oparciu o potrzeby klientów wewnętrznych,

  • Współpraca z centrami ekspertyz w zakresie projektowania i wdrażania wszelkich rozwiązań i narzędzi HR dla biznesu,

  • Prowadzenie warsztatów i szkoleń w ramach projektów rozwojowych i biznesowych,

  • Tworzenie wraz z biznesem budżetu wynagrodzeń oraz bieżący monitoring jego realizacji,

  • Weryfikacja działań rozwojowych z menedżerami,

  • Dbanie o spójną komunikację w spółce,

  • Wsparcie procesu onboardingu,

  • Inicjowanie działań w zakresie team buildingu,

  • Inicjowanie działań employer brandingowych.

Nasze wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczenia jako HR Business Partner lub HR Manager,

  • Wysoka świadomość biznesową, doskonale rozumie otoczenie biznesowe oraz biznesową rolę HR,

  • Umiejętność budowania relacji partnerskich i autorytetu na różnych poziomach organizacji,

  • Umiejętność organizacji pracy i koordynowania kilku projektów jednocześnie,

  • Praktyczna znajomość prawa pracy.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy trenera / coacha

To oferujemy

  • Rozwój merytoryczny oraz realną możliwość wpływania na otaczającą Cię rzeczywistość biznesową,

  • Pracę w doświadczonym zespole o płaskiej strukturze decyzyjnej i nieformalnej atmosferze

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym i bogatym pakietem benefitów

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • program rekomendacji pracowników