Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Business Partner

UTA sp. z o.o.O firmie

  • Bonifraterska 17, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

UTA sp. z o.o.

Bonifraterska 17

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Bezpośrednia współpraca z Zarządem i kierownictwem w kształtowaniu i realizacji polityki personalnej w firmie,

Bieżąca współpraca i wsparcie kierownictwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi (decyzje personalne, komunikacja, zgodność z przepisami prawa pracy, etc.),

Tworzenie i implementacja narzędzi i procesów HR, dbanie o prawidłowe funkcjonowanie narzędzi HR i polityki personalnej w firmie

Wsparcie wszelkich procesów rekrutacyjnych,

Zgłaszanie pomysłów, działań, a także wdrażanie nowych rozwiązania, narzędzi HR dla pracowników oraz tworzenie instrukcji i procedur z tym związanych

Kontakt z wewnętrznymi i zewnętrznymi audytorami oraz dostawcami usług

Samodzielne prowadzenie projektów

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze HR,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,

  • wykształcenie wyższe: ekonomiczne lub powiązane z zarządzaniem zasobami ludzkimi,

  • praktyczna znajomość prawa pracy,

  • samodzielność w działaniu i gotowość do przejmowania odpowiedzialności,

  • bardzo dobra organizacji pracy i orientacja na cele,

  • umiejętność otwartej komunikacji i efektywne nawiązywanie relacji międzyludzkich,

  • doskonała organizacja pracy własnej, umiejętności koordynowania kilku tematów jednocześnie,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),

  • umiejętność pracy w organizacji rozproszonej (Matrix organization).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • dogodna lokalizacja biura

  • program MultiSport

UTA jest jednym z wiodących dostawców kart paliwowych i serwisowych w Europie. Dzięki systemowi kart UTA klienci komercyjni mogą tankować na ponad 50 000 stacji paliw w 37 krajach europejskich a także korzystać z dodatkowych usług w podróży. Obejmują one w szczególności pobieranie opłat za przejazd, korzystanie z usług warsztatowych, usług w zakresie naprawy i holowania oraz usługi zwrotu podatku VAT.

Przewiń do profilu firmy