Oferta pracy

HR Business Partner

iSpot Poland Sp. z. o.o.O firmie

  • Puławska 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

iSpot Poland Sp. z. o.o.

Puławska 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesów rekrutacyjnych w oparciu o przyjęte standardy,

  • Współpraca z menagerami w kwestiach związanych z zarządzaniem zespołami i realizacji celów biznesowych,

  • Wsparcie pracowników (retail, magazyn, serwis, biuro) w bieżących tematach z obszaru HR oraz prawa pracy,

  • Współtworzenie i aktywne uczestnictwo w realizowaniu strategii zarządzania zasobami ludzkimi

  • Tworzenie, strategia i wdrożenie projektów HR (plany sukcesji, ocena pracownicza, employer branding, onboarding, badanie zaangażowania, programy rozwojowe, szkolenia, systemy kompetencji, praca ze wskaźnikami operacyjnymi HR/retail, jak np. dostosowanie grafików do traffiku),

  • Analiza trendów i wskaźników w celu opracowania rozwiązań, programów i polityk adekwatnych do potrzeb biznesowych,

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług (agencje pracy, firmy doradcze i szkoleniowe),

  • Aktywny udział w procesie komunikacji wewnętrznej,

  • Kontrola i analiza kosztów personalnych,

  • Wsparcie w procesie naliczania systemu premiowego,

  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby biznesu,

  • Czynny udział w projektach w ramach międzynarodowej grupy kapitałowej, której częścią jest iSpot.

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym, samodzielnym stanowisku,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ZZL, psychologia, prawo)

  • Doświadczenia w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, AC/DC, Oceny 360, Exit Interview,

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, analitycznych oraz komunikacyjnych,

  • Dobrej organizacji pracy i umiejętności zarządzania czasem oraz priorytetami,

  • Doświadczenie w pracy z tworzeniem modeli kompetencyjnych będzie dodatkowym atutem,

  • Gotowości do podróży służbowych,

  • Doświadczenia w pracy z agencjami rekrutacyjnymi oraz dostawcami usług,

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy trenera lub coacha.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

Spot to miejsce, gdzie każdy miłośnik produktów z nadgryzionym jabłkiem znajdzie najbardziej innowacyjne rozwiązania, a także Ekspertów, którzy wprowadzą Cię do świata nowych technologii.

Z naszymi Klientami dzielimy się pasją.

Dołącz do Naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy