Oferta pracy

HR Business Partner

Benefit Systems S.A. Oddział Fitness w WarszawieO firmie

  • plac Europejski 3, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Benefit Systems S.A. Oddział Fitness w Warszawie

plac Europejski 3

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • współprowadzenie procesów rekrutacyjnych w swoim regionie i wspieranie menadżerów na każdym etapie rekrutacji

  • koordynowanie procesu zatrudnienia (w tym także przygotowywanie umów) i onboardingu, aby budować najlepszy candidate experience

  • wspieranie menadżerów w ich rozwoju, rozwiązywaniu trudnych sytuacji w zespole oraz w procesie wprowadzanych zmian

  • identyfikowanie potrzeb rozwojowych oraz organizowanie / współprowadzenie szkoleń

  • na bieżąco ocenianie potencjału i identyfikowanie talentów, prowadzenie rozmów rozwojowych, edukowanie kadry menadżerskiej w zakresie HR

  • doradzanie menadżerom w zakresie prawa pracy oraz innych tematach mieszczących się w obszarze HR

Nasze wymagania

  • masz wykształcenie wyższe związane z kierunkami ZZL, psychologią, socjologią lub podobne i minimum 4 letnie doświadczenie jako HRBP w rozproszonej strukturze

  • masz praktyczną znajomość przepisów prawa pracy ,a tematy kadrowe nie są Ci obce

  • umiesz swobodnie prowadzić rozmowy rekrutacyjne, profesjonalnie oceniać kandydatów oraz masz w tym doświadczenie

  • potrafisz na różne sposoby rozwijać zespoły, z którymi współpracujesz i możesz pochwalić się tutaj swoimi sukcesami

  • dobrze czujesz się w samodzielnej pracy, gdzie sam układasz sobie priorytety i jednocześnie wywiązujesz się z postawionych przed Tobą celów

  • swobodnie posługujesz się e-narzędziami, a social media to twój żywioł

To oferujemy

  • rozwój w największej firmie branży fitness

  • świetna atmosfera i niecodzienny klimat pracy

  • karta MultiSport, BenefitLunch, Kafeteria, opieka medyczna

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Benefit Systems S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Karta MultiSport – najważniejszy produkt spółki został zaprezentowany światu w 2004 roku i w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce – obecnie korzysta z niego ponad 1 000 000 Użytkowników, a 78 proc. z nich deklaruje, że ćwiczy więcej właśnie dzięki karcie MultiSport.

Z nami polubisz poniedziałki!

Przewiń do profilu firmy