Oferta pracy

HR Business Partner

Totalizator SportowyO firmie

  • Targowa 25, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Totalizator Sportowy

Targowa 25

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pełnienie funkcji HRBP dla dedykowanego obszaru Spółki,

  • realizowanie projektów HR wspierających strategię firmy we współpracy z kadrą kierowniczą Spółki,

  • uczestniczenie we wdrażaniu rozwiązań HR w szczególności w obszarze systemów motywacyjnych,

  • koordynowanie w Spółce dedykowanego procesu HR,

  • kreowanie odpowiednich narzędzi i rozwiązań z obszaru HR, wspierających realizację celów biznesowych.

Nasze wymagania

  • min. kilkuletnie doświadczenie jako HRBP lub/i doświadczenie w skutecznym wdrażaniu procesów HR,

  • kreatywność, kierowanie swojej energii na usprawnianie i współpracę,

  • inicjatywa, nastawienie na rezultat i poszukiwanie nowych rozwiązań,

  • chęć udziału w budowaniu środowiska pracy i rozwijaniu kultury organizacyjnej,

  • otwartość na rozwój własny i dzielenie się wiedzą z współpracownikami,

  • wyższe wykształcenie oraz praktyczna znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne