Oferta pracy

HR Business Partner

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta lidera w branży produkcyjnej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko HR Business Partnera. Jeśli więc branża HR nie jest ci obca i chciałbyś nawiązać współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, zapoznaj się z naszym ogłoszeniem i aplikuj.

HR Business PartnerNumer ref.: /490/05/2021/AŁ/71459

zadania

  • aktualizacja polityki kadrowej,
  • realizacja założeń od najwyższego kierownictwa,
  • aktywny udział w budowaniu wizerunku pracodawcy na rynku pracy,
  • analiza wynagrodzeń na rynku,
  • rekrutacja nowych pracowników,
  • analiza i proponowanie innych benefitów dla pracowników w celu zmotywowania ich do bardziej efektywnej pracy,
  • odpowiedzialność za szkolenia personelu

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • wykształcenia wyższego (mile widziane: psychologia, socjologia, ZZL),
  • znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym,
  • dojrzałości biznesowej, umiejętności budowania relacji z osobami w różnych obszarach organizacji.

oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony po 3 miesięcznym okresie próbnym
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilność zatrudnienia
  • pakiet benefitów pozapłacowych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne