Oferta pracy

HR Business Partner

British American TobaccoO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Wspieranie działu Sprzedaży

  • Współpraca z menedżerami w zakresie rozwijania i wdrażania rozwiązań HR, wspierając ich zespoły w realizacji celów biznesowych

  • Doradzanie przełożonym w decyzjach dotyczących rozwoju i zarządzania ich zespołami

  • Zapewnienie wysokiej jakości i efektywności procesów rekrutacyjnych, rozwojowych, budowania sukcesji oraz zarządzania wynikami i wynagrodzeniami we wspieranych zespołach

  • Budowanie wraz z menedżerami i pracownikami wizerunku BAT jako pracodawcy

  • Prowadzenie i wspieranie projektów HR z obszaru Talent, Organisational Design, Employee Engagement, Change Management

  • Współpraca w ramach zespołu HR Business Partnerów w Polsce oraz Central Europe North Area

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze HR (preferowane w roli HR BP) oraz wykształcenie wyższe

  • Znajomość narzędzi HR tj. rekrutacja, oceny pracownicze, rozwój pracowników, zarządzanie sukcesją, prawo pracy, polityka wynagrodzeń

  • Pasję do rozwijania siebie, zespołów i całej organizacji

  • Wysoką świadomość biznesową oraz nastawienie na klienta wewnętrznego

  • Świetne umiejętności komunikacyjne oraz umiejętności budowania relacji opartych na wiarygodności, otwartości i zaangażowaniu

  • Samodzielność, proaktywność oraz umiejętności ewaluacji problemów i rekomendowaniu trafnych rozwiązań

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Gotowość do podróży służbowych oraz czynne prawo jazdy kat. B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone