Logo Pracuj.pl

HR Business Partner

Pepco Poland Spółka z o. o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie szeroko rozumianej polityki zarządzania zasobami ludzkimi, w szczególności w obszarze: personalnym, rekrutacji, szkoleń i rozwoju
  • Doradztwo i wsparcie Kierowników Regionów, Kierowników Rejonów i Kierowników Sklepów w zakresie HR
  • Analizowanie potrzeb w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi oraz rekomendowanie działań usprawniających
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Prowadzenie warsztatów Rozwiazywanie konfliktów i prowadzenie mediacji
  • Kreowanie działań wspierających pozytywny wizerunek firmy jako pracodawcy

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w roli HRBP - praca w strukturach rozproszonych będzie dużym atutem
  • Rozumienie procesów HR i umiejętność wdrażania ich w praktyce
  • Umiejętność budowania relacji z osobami w różnych obszarach w organizacji
  • Proaktywność i nastawienie na realizację celów - umiejętność rekomendowania rozwiązań i rozwiazywania problemów
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej, umiejętność planowania zadań i ustalania priorytetów
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Wyższe wykształcenie
  • Umiejętność obsługi komputera oraz znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat. B

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • Multikafeteria

HR Business Partner, Warszawa