Oferta pracy

HR Business Partner

Pepco Poland Spółka z o. o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie szeroko rozumianej polityki zarządzania zasobami ludzkimi, w szczególności w obszarze: personalnym, rekrutacji, szkoleń i rozwoju

  • Doradztwo i wsparcie Kierowników Regionów, Kierowników Rejonów i Kierowników Sklepów w zakresie HR

  • Analizowanie potrzeb w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi oraz rekomendowanie działań usprawniających

  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych

  • Prowadzenie warsztatów Rozwiazywanie konfliktów i prowadzenie mediacji

  • Kreowanie działań wspierających pozytywny wizerunek firmy jako pracodawcy

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w roli HRBP - praca w strukturach rozproszonych będzie dużym atutem

  • Rozumienie procesów HR i umiejętność wdrażania ich w praktyce

  • Umiejętność budowania relacji z osobami w różnych obszarach w organizacji

  • Proaktywność i nastawienie na realizację celów - umiejętność rekomendowania rozwiązań i rozwiazywania problemów

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej, umiejętność planowania zadań i ustalania priorytetów

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Wyższe wykształcenie

  • Umiejętność obsługi komputera oraz znajomość pakietu MS Office

  • Gotowość do wyjazdów służbowych

  • Prawo jazdy kat. B

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Multikafeteria