Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

/707/11/2021/AR/104341

HR Business Partner

Randstad Polska Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Aktualnie do naszego wewnętrznego działu HR w Randstad Polska poszukujemy HR Business Partnera. Dołącz do nas i bądź wsparciem dla naszych managerów oraz pracowników.

HR Business PartnerNumer ref.: /707/11/2021/AR/104341

zadania

  • bieżące wsparcie kadry menedżerskiej dedykowanych działów
  • doradztwo dotyczące tworzenia optymalnych struktur personalnych
  • identyfikowanie i pomaganie w rozwiązaniu trudnych sytuacji
  • realizacja działań wspierających efektywność pracowników i zespołów
  • podejmowanie działań wzmacniających zaangażowanie pracowników
  • kształtowanie i realizacja procesu ocen pracowniczych
  • kształtowanie wdrażanie zasad awansów i promocji
  • udział w zarządzaniu wynagrodzeniami i benefitami
  • dbanie o komunikację wewnętrzną oraz przestrzeganie wewnętrznych zasad i procedur w zakresie realizacji polityki HR
  • monitorowanie, raportowanie i analiza wskaźników HR

oczekujemy

  • minimum 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w obszarze General HR
  • umiejętności współpracy z kadrą menedżerską
  • dojrzałości biznesowej; zorientowania na rezultaty; odpowiedzialności, zaangażowania
  • umiejętności analitycznego myślenia i formułowania wniosków
  • umiejętności budowania długotrwałych relacji
  • umiejętności zarządzania zmianą
  • mile widziane doświadczenie we wsparciu menedżerów działów sprzedażowych
  • znajomości języka angielskiego na poziomie minimum bardzo dobrym (min. B2) - warunek konieczny
  • dostępności do sporadycznych podróży służbowych w przyszłości

oferujemy

  • umowę o pracę
  • premie co pół roku
  • elastyczny czas pracy (zaczynasz między 8:00 - 9:00)
  • możliwość hybrydowej pracy (na ten moment 2 dni z biura, 3 dni z domu)
  • dofinansowanie do nauki języka angielskiego/ studiów podyplomowych / szkoleń
  • opieka medyczna
  • karta sportowa
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne