Oferta pracy

HR Business Partner

Atman sp. z o.o. (dawniej: ATM S.A.)

Grochowska 21A

Praga-Południe

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i wpieranie procesów rekrutacji (end-to-end), onboardingu i offboardingu

  • Budowanie relacji i współpraca z menadżerami w celu lepszego zrozumienia ich potrzeb rekrutacyjnych i wymagań biznesowych

  • Doradztwo i wsparcie menedżerów i współpracowników w kwestiach HR

  • Inicjowanie i realizowanie projektów z obszaru HR m.in. badanie zaangażowania pracowników, oceny pracownicze, systemy motywacyjne

  • Projektowanie, wdrażanie oraz koordynacja działań rozwojowych i szkoleniowych dla pracowników

  • Monitorowanie kluczowych wskaźników HR i rekomendowanie działań na tej podstawie

  • Planowanie i organizacja działań tworzących dobry klimat pracy, właściwe relacje oraz integrację pracowników

  • Zarządzanie komunikacją wewnętrzną

  • Budowanie zaangażowania pracowników

  • Podejmowanie inicjatyw z zakresu Employer Brandingu, proponowanie nowych aktywności, narzędzi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo, psychologia, zarządzanie)

  • Podstawowe zrozumienie procesów biznesowych

  • Umiejętność radzenia sobie z trudnymi sytuacjami: konfliktami, rozbieżnymi oczekiwaniami i potrzebami ze strony pracowników

  • Doświadczenie w tworzeniu i implementowaniu rozwiązań z zakresu HR, zwłaszcza oceny pracownicze, systemy motywacyjne

  • Doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu projektów rozwojowych w organizacji

  • Znajomość technik i narzędzi rekrutacyjnych

  • Zainteresowanie różnymi zagadnieniami HR

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i umiejętność współpracy w zespole

  • Własna inicjatywa i umiejętność poszukiwania rozwiązań

  • Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office (w szczególności Excel i PowerPoint)

  • Podstawowa znajomość prawa pracy

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego min B2

To oferujemy

  • Pakiet benefitów: Prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie

  • Brak korporacyjności

  • Pracę w zgranym zespole, w którym możesz liczyć na wzajemne wsparcie zarówno we wdrożeniu jak i codziennej pracy

  • Hybrydowy system pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

W centrach danych Atman utrzymujemy serwery naszych klientów. Zajmujemy się rozwiązaniami B2B z zakresu przechowywania, przetwarzania, zabezpieczania i transmisji danych.

Gdy potrzebujesz zrobić przelew albo kupujesz online – istnieje duże prawdopodobieństwo, że to właśnie MY dbamy, by serwery Twojego banku lub ulubionego sklepu internetowego działały non-stop.

Zasil nasz zespół i wejdź w świat nowych technologii.

Przewiń do profilu firmy