Oferta pracy

HR Business Partner

UNIQA

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczanie odpowiednich rozwiązań z obszaru HR, wspierających realizację strategicznych celów biznesowych w zakresie rozwoju kompetencji, planowania sukcesji, zarządzania talentami, zgodności z prawem pracy, relacji z pracownikami, zaangażowania pracowników, zarządzania zmianą oraz doskonalenia procesów i projektowania organizacji,

  • Wsparcie menadżerów w obszarze związanym z zarządzaniem zespołem,

  • Wsparcie procesu zmian organizacyjnych oraz zarządzania zmianą,

  • Monitorowanie wskaźników HR oraz rekomendacja i realizacja odpowiednich działań,

  • Uczestnictwo w kluczowych projektach biznesowych,

  • Współudział w kształtowaniu kultury organizacyjnej

Nasze wymagania

  • Język angielski na poziomie minimum B2,

  • 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w dużej, dynamicznej organizacji,

  • Doświadczenie we współpracy z zarządem oraz menedżerami,

  • Gotowość do pracy w zmiennym, dynamicznym otoczeniu,

  • Doświadczenie w realizacji projektów z różnych obszarów HR wspierających strategię firmową,

  • Duża samodzielność w działaniu i doskonała organizacja pracy,

  • Znajomość obowiązujących przepisów prawa pracy,

  • Praktyka w pracy z budżetem kosztów osobowych, rekomendacji w zakresie jego wykonania,

  • Dobra znajomość Excel i PowerPoint,

  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu i wdrażaniu rozwiązań HR w sytuacjach pofuzyjnych,

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Elastyczne godziny pracy, możliwa praca zdalna,

  • Szansę rozwoju merytorycznego w dynamicznym i różnorodnym środowisku pracy,

  • Dużą samodzielność i wpływ na rekomendowane rozwiązania HR dla biznesu,

  • Pakiet benefitów firmowych.

UNIQA

Grupę UNIQA w Polsce reprezentują spółki UNIQA TU S.A. oraz UNIQA TU na Życie S.A., oferujące ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne i życiowe, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. UNIQA jest blisko klientów, zapewniając im profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze ubezpieczenia.

Doceniamy i promujemy zaangażowanie, niekonwencjonalne pomysły i działanie. Jeśli cenisz miejsce pracy, w którym ważna jest atmosfera współpracy i zaufania, zapraszamy do nas!

Przewiń do profilu firmy