Oferta pracy

HR Business Partner

VanityStyle Sp. z o.o.

Skierniewicka 16/20

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie i wdrożenie strategii działań HR wspierającej realizację strategii biznesowej, w zgodzie misją i wartościami organizacji (w obszarze rekrutacji, rozwoju, komunikacji wewnętrznej, relacji itd.).

  • Współpraca w obszarze HR z najwyższą i średnią kadrą menadżerską firmy.

  • Aktywny udział w budowaniu zaangażowania pracowników oraz zwiększeniu efektywności całej organizacji.

  • Prowadzenie procesu rekrutacji dla poszczególnych działów firmy.

  • Zarządzanie i działanie w obszarze tzw. miękkiego HR organizacji – rekrutacja, rozwój, ocena okresowa, komunikacja wewnętrzna, relacje pracownicze etc.

  • Kompleksowa opieka nad procesem wdrożenia nowych pracowników do organizacji.

  • Przygotowanie i wdrożenie polityki dotyczącej zarządzania kluczowymi talentami organizacji, polityki różnorodności itp.

  • Organizacja szkoleń i programów rozwojowych.

  • Prowadzenie działań employer brandingowych.

  • Udział w tworzeniu polityki płacowej, polityki różnorodności, polityki zdrowia w firmie.

  • Ścisła współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, socjologia, psychologia).

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku\w dziale HR (min. 3 lata) w firmie zatrudniającej co najmniej ok. 100 osób.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne oraz umiejętność budowania relacji z ludźmi.

  • Doświadczenie w skutecznym wdrażaniu systemów i narzędzi HR.

  • Doświadczenie w pracy z klientem wewnętrznym oraz partnerami zewnętrznymi.

  • Umiejętność syntetyzowania informacji, rekomendowania działań i efektywnego podejmowania decyzji biznesowych.

  • Znajomość i praktyczna umiejętność stosowania Prawa Pracy.

  • Nastawienie na realizację celów indywidualnych i zespołowych.

  • Elastyczność i dobra organizacja pracy.

  • Sukcesy w zakresie samodzielnego prowadzenia projektów HR.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę z drużyną pasjonatów, w dynamicznie rozwijającej się firmie z tytułem Kincentric Best Employers 2017 oraz 2020.

  • Świetną atmosferę i dogodną lokalizację blisko metra.

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat.

  • Możliwość rozwoju, poszerzania wiedzy oraz podnoszenia kwalifikacji.

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i dużą samodzielność.

  • Dostęp do Strefy VanityStyle Premium – holistycznej platformy online z zakresu zdrowia fizycznego i psychicznego.

  • Dodatkową, wliczaną w czas pracy półgodzinną przerwę wellbeingową.

  • Możliwość udziału w ciekawych projektach wolontariackich.

  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

  • przerwa wellbeingowa

  • strefa VanityStyle Premium

W VanityStyle jesteśmy młodzi sercem i wiemy, że każdy z nas potrzebuje czuć, że jego praca ma sens. Dlatego od 15 lat wspieramy naszych Klientów w tworzeniu kultury organizacyjnej, w której najważniejszy jest człowiek. Inspirujemy do dobrego życia, poszukiwania szczęścia i poczucia satysfakcji. To nasza energia i motywacja do działania. Lubimy to co robimy i chcemy dzielić się naszą pasją.

Przewiń do profilu firmy