Logo Pracuj.pl

HR Business Partner

SANTE SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wysokiej jakości i efektywności procesów rekrutacyjnych
  • Prowadzenie i wdrażanie projektów HR, w tym systemów premiowych i motywacyjnych
  • Wsparcie kadry menadżerskiej poprzez zapewnienie prawidłowego i efektywnego funkcjonowania procesów personalnych
  • Przygotowanie analiz, raportów i zestawień zgodnych z zapotrzebowaniem
  • Prowadzenie ewidencji personalnej pracowników (prowadzenie ewidencji czasu pracy, rejestr badań lekarskich, monitorowanie urlopów i nieobecności)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane wykształcenie kierunkowe (ZZL, psychologia)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość Prawa Pracy w praktyce
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Pakiet socjalny w postaci opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie, ZFŚS, zniżek na produkty Sante i usługi Studio Sante

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Sante to polska firma, która od prawie 30 lat wyznacza trendy na rynku zdrowej żywności. Naszą misją jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, mających korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie. Dużą uwagę przykładamy do propagowania wiedzy o prawidłowym odżywianiu oraz zdrowym stylu życia. W ramach holistycznego podejścia do zdrowia, inspirujemy konsumentów do zdrowego stylu życia otworzyliśmy w Warszawie Studio Sante Uzdrowisko Miejskie – unikalne na skalę europejską SPA & Wellness. Sprzedajemy swoje produkty do ponad 50 krajów na świecie. Zatrudniamy ponad 1500 pracowników

HR Business Partner, Warszawa