Ta oferta pracy jest nieaktualna od 196 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Business Partner

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-12-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy firmą z branży mediowej, która dostosowuje się do potrzeb dynamicznie zmieniającego się rynku i potrzebuje wsparcia doświadczonej osoby na stanowisku:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie

    Zadania:

    • Kompleksowa opieka z zakresu „miękkiego” HR nad dedykowanym obszarem biznesowym
    • Rekrutacja pracowników i koordynacja procesów rekrutacyjnych
    • Tworzenie i realizacja projektów szkoleniowych i programów rozwojowych
    • Wspieranie organizacji i  pracowników w procesie zmian
    • Współtworzenie kultury organizacyjnej zgodnej z wartościami organizacji
    • Wspieranie kierowników w zakresie zarządzania podległym zespołem
    • Udział w tworzeniu, weryfikacji i aktualizacji procedur HR,
    • Tworzenie raportów, analiz i prezentacji z obszaru działania

    Oczekiwania:

    • Wyższe wykształcenie (preferowane: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia)
    • Minimum 3 – letnie doświadczenie na stanowisku Specjalisty lub HR Business Partnera, o podobnym zakresie zadań
    • Preferowane doświadczenie w pracy ze strukturami sprzedaży
    • Doświadczenie zawodowe w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, szkoleniowych i rozwojowych
    • Znajomość nowoczesnych narzędzi HR
    • Dobra znajomości jęz. angielskiego (minimum poziom B2)
    • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność prowadzenia wielu tematów jednocześnie
    • Orientacja na zadania i samodzielność w działaniu
    • Umiejętność współpracy w zespole
    • Umiejętność kreowania partnerskich relacji z kadrą zarządzającą

    Oferujemy:

    • Pracę w międzynarodowej firmie
    • Udział w ciekawych projektach
    • Dobrą atmosferę pracy
    • Kartę multisport i prywatną opiekę medyczną

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swoich aplikacji
    wraz z fragmentem kodu klikając w przycisk Aplikuj teraz.