Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Business Partner

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 14.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    PANDORA znana jest na całym świecie z wysokiej jakości ręcznie wykańczanej biżuterii. Firma projektuje, produkuje i sprzedaje nowoczesną biżuterię w przystępnych cenach.

    PANDORA od lat inspiruje kobiety do wyrażania swojej indywidualności i osobistego stylu poprzez kobiecą biżuterię symbolizującą niezwykłe momenty życia i najważniejsze wartości.

    Nasza biżuteria sprzedawana jest w ponad 100 krajach, na sześciu kontynentach, przez około 7 700 punktów sprzedaży, w tym ponad 2 600 markowych salonów PANDORA.

    Założona w 1982 roku, z siedzibą w Kopenhadze, w Danii, PANDORA zatrudnia około 27 700 osób na całym świecie, w tym około 14 000 w Tajlandii, gdzie firma produkuje biżuterię.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

    Location: Warsaw
    Umowa na 6m-cy z możliwością przedłużenia

     Nasza oferta

    • Ciekawa, pełna wyzwań praca w nowoczesnej, międzynarodowej firmie
    • Ambitne zadania, dające możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Bogaty system szkoleń oraz świadczeń pozapłacowych, m.in.: dofinansowanie do nauki języków, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, elastyczne podejście do godzin pracy, zajęcia sportowe, świeże owoce i soki w biurze
    • Bardzo dobra atmosfera w pracy

    Rola i zadania

    • Wspieranie managerów i pracowników we wszystkich obszarach HR
    • Kreowanie/wdrażanie działań w obszarze EB, rekomendowanie działań podnoszących zaangażowanie i efektywność pracowników
    • Udział w międzynarodowych projektach HR np.: badanie satysfakcji pracowniczej, działania rozwojowe
    • Wspieranie współpracy, wymiany doświadczeń w ramach firmy oraz usprawnianie komunikacji wewnętrznej
    • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych oraz koordynacja zatrudnienia i onboardingu nowych pracowników
    • Implementacja i koordynacja działań rozwojowych, szkoleniowych
    • Usprawnianie wszelkich procesów HR

    Co jest potrzebne w tej roli?

    • Kilkuletnie doświadczenie w HR w środowisku międzynarodowym
    • Preferowane wykształcenie wyższe w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi
    • Znajomość narzędzi, najlepszych praktyk i trendów HR, ciekawość oraz szukanie innowacyjnych rozwiązań
    • Płynna znajomość języka polskiego i angielskiego (wykorzystywana w pracy)
    • Inicjatywa i silne dążenie do realizacji celów
    • Otwartość na ludzi i zaangażowanie, rozumienie i reagowanie na potrzeby biznesu i pracowników

    Life has its moments – make them unforgettable.