Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Business Partner

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2019-01-18

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Czas na zmiany?
    Warszawa 32250/001

    Od osoby na tym stanowisku oczekujemy nie tylko znajomości zagadnień związanych z obszarem personalnym, takich jak rekrutacja, ocena pracownika, czy badanie zaangażowania, ale także umiejętności dopasowania konkretnych narzędzi do celów biznesowych i branży.

    Informacje o kliencie

    Naszym klientem jest międzynarodowa firma marketingowa działająca na rynku Polskim od ponad 10 lat.

    Opis stanowiska

    • Wsparcie kadry managerskiej poprzez zapewnienie prawidłowego i efektywnego funkcjonowania procesów personalnych w dedykowanych obszarach biznesowych
    • Kreowanie rozwiązań wspierających osiąganie celów biznesowych
    • Ustalenie strategii i prowadzenie procesów rekrutacyjnych
    • Identyfikowanie i pomaganie w rozwiązywaniu konfliktów, wsparcie komunikacji w organizacji
    • Planowanie rozwoju pracowników, zbieranie potrzeb i identyfikacja niezbędnych kompetencji
    • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania i usprawnianie procesów zarządzania personelem, m.in.: oceny pracowniczej, stawiania celów, ścieżek karier, określania potencjału pracowników, planowania rozwoju, organizacji szkoleń i innych działań rozwojowych oraz motywowania pracowników
    • Inicjowanie nowych rozwiązań w zakresie metod i narzędzi HR

    Profil kandydata

    • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (co najmniej B2)
    • Rozumienie procesów HR i umiejętność wdrażania ich w praktykę
    • Wysokie umiejętności budowania relacji i współpracy z biznesem
    • Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Power Point, Word

    Oferujemy

    • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów
    • Prace w międzynarodowym środowisku
    • Idealne miejsce dla pełnych pasji specjalistów chcących wdrożyć swoje pomysły
    [email protected]

    Jeśli czujesz, ze ta oferta jest dla Ciebie, kliknij w przycisk aplikuj i prześlij nam swoje CV lub profil LinkedIn.

    Aplikuję

    Dlaczego Michael Page?

    Kandydat w centrum uwagi  Doradztwo i pełne wsparcie  Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców

    Kandydat w centrum uwagi

    Doradztwo i pełne wsparcie

    Najlepsze oferty pracy od sprawdzonych pracodawców