Oferta pracy

HR Business Partner

Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. (PAYBACK)O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wspieranie rozwoju organizacji międzynarodowej zlokalizowanej w Warszawie

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych na wszystkie szczeble stanowisk, od momentu brief’u z managerem do złożenia oferty wybranym kandydatom

  • zapewnianie sprawnego onboardingu nowych pracowników do PAYBACK

  • współpraca z managerami w obszarze planowania rozwoju, ocen i budowania doskonałego miejsca pracy

  • wspieranie pracowników w bieżących tematach z obszaru HR

  • uczestniczenie w projektach ogólnofirmowych tworzących inspirującą, rozwojową i angażującą kulturę organizacyjną

Nasze wymagania

  • masz pasję do wspierania pracowników w ich codziennej pracy i rozwoju

  • podejmujesz inicjatywę, wykazujesz się proktywnością

  • słuchasz, facylitujesz, wykazujesz empatię, budujesz relacje oparte na zaufaniu

  • posiadasz kilkuletnie doświadczenie w pracy w obszarze HR

  • realizujesz samodzielnie procesy rekrutacyjne na różne szczeble stanowisk

  • znasz procesy HR – np. onboarding, rozwój kompetencji, employer branding

  • interesujesz się obszarem HR – znasz najnowsze trendy i nieprzerwanie rozwijasz swoją wiedzę

  • mówisz płynnie po angielsku

To oferujemy

  • umowę o pracę? Oczywiście. U nas nie musisz martwić się o stabilne zatrudnienie

  • benefity? Mamy to! Między innymi: firmowy program motywacyjny, karta sportowa, prywatna opieka medyczna

  • elastyczne godziny pracy? Brzmi super! Pracę rozpoczynamy w godzinach 8-10

  • dobra lokalizacja? Pewnie, czemu nie. Zapraszamy do naszego nowego biura przy metrze Rondo Daszyńskiego. Aktualnie pracujemy także z domu

  • przyjazna atmosfera w pracy? Nie inaczej! W PAYBACK najważniejsi są ludzie i TY będziesz to współtworzyć

  • dress code? Zdecydowanie mówimy nie. W naszej firmie nie ma sztywno określonych zasad dotyczących ubioru

  • czegoś brakuje? Otwarta komunikacja to nasz priorytet, więc pytaj śmiało.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Loyalty Partner Polska Sp. z o.o. (PAYBACK)

PAYBACK to największy multipartnerski Program Bonusowy, działający w Polsce od 2009 roku. Wspieramy partnerów we wzmacnianiu i pogłębianiu relacji z ich klientami, dlatego do naszego zespołu zapraszamy osoby z pasją i energią oraz chęcią do nauki.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy