Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Business Partner

  • wielkopolskie
  • Specjalista
  • 08.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Netto to firma, którą wyróżnia wyjątkowe podejście do wartości takich jak uczciwość, szacunek i wiarygodność. Jako pracodawca dbamy o atmosferę w miejscu pracy, stawiamy na partnerstwo, wzajemną życzliwość i otwartą komunikację. W naszej firmie obowiązuje zasada otwartych drzwi, wszyscy jesteśmy ze sobą na „ty”, nie tworzymy podziałów na „dyrektorów i całą resztę”. W Netto jesteśmy ze sobą na dobre i złe, dzieląc wspólne radości, świętując sukcesy i niosąc pomoc w trudnych momentach. Nasi pracownicy tworzą zgrane zespoły, w których humor, uśmiech, pasja i zaangażowanie są codziennością. Cenisz to samo? Chcesz pracować z fajnymi ludźmi? Dołącz do nas!

    Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: woj. wielkopolskie

    Jako HR Business Partner w Netto będziesz głównie odpowiedzialny za kompleksowe wsparcie w obszarze HR kierowników średniego i wyższego szczebla w danym regionie Polski. Twoim zadaniem będzie monitorowanie kluczowych dla realizacji strategii wskaźników HR, samodzielne prowadzenie projektów oraz inicjowanie i wspieranie zmian personalnych i organizacyjnych w firmie.

    Idealny HR Business Partner będzie posiadał:

    • Szeroką i gruntowną wiedzę z obszaru HR i prawa pracy,
    • Umiejętność zastosowania zarówno podejścia strategicznego jak i operacyjnego do postawionych wyznań,
    • Umiejętność radzenia sobie z dużą ilością różnorodnych spraw pracowniczych,
    • Doświadczenie w pracy w organizacji o złożonej i rozproszonej strukturze,
    • Umiejętność budowania relacji biznesowych z osobami w różnych obszarach organizacji,
    • Chęć rozwoju i szybkiego uczenia się,
    • Wykształcenie wyższe (mile widziane: psychologia, socjologia, ZZL),
    • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego,
    • Prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
    • Ciekawe zadania dla osób poszukujących wyzwań,
    • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
    • Samochód służbowy.

    Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do przesłania swojego CV i listu motywacyjnego
    za pośrednictwem przycisku Aplikuj.

    Administratorem danych osobowych jest firma Netto Sp. z o.o. z siedzibą w Motańcu 30, 73-108 Kobylanka. Podane dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji, na stanowisko na które przesyłają Państwo swoje aplikacje.