Oferta pracy

HR Business Partner

Dr.Max PolskaO firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie kadry managerskiej poprzez zapewnienie prawidłowego i efektywnego funkcjonowania procesów personalnych w dedykowanych obszarach biznesowych;

  • Ustalenie strategii i prowadzenie procesów rekrutacyjnych;

  • Identyfikowanie i pomaganie w rozwiązywaniu konfliktów, wsparcie komunikacji w organizacji;

  • Wsparcie wdrożenia nowych menedżerów w zakresie procesów HR i onboardingu nowych pracowników

  • Przygotowywanie raportów, zestawień analiz na potrzeby działu i biznesu

  • Przeprowadzanie entry i exit interview; proponowanie i wdrażanie działań w zależności od wyników

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w strukturze rozproszonej – WARUNEK KONIECZNY

  • Wysokie umiejętności budowania relacji i współpracy z biznesem;

  • Znajomość przepisów prawa pracy;

  • Rozumienie procesów HR i umiejętność wdrażania ich w praktykę;

  • Umiejętność pracy z wrażliwymi danymi z obszaru HR

  • Samodzielność, sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Gotowość do podróży służbowych (80 % czasu) - obszar pracy - województwa łódzkie, dolnośląskie

  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Excel, Power Point, Word).

To oferujemy

  • Pakiet socjalny obejmujący ubezpieczenie grupowe opiekę medyczną i kartę MULTISPORT

  • Niezbędne narzędzia (samochód służbowy, laptop, telefon)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • paczki świąteczne

  • Inicjatywy wspierające ekologię

Dr.Max Polska

Dr.Max Polska to druga największa sieć aptek w kraju stworzona przez międzynarodowy holding Dr.Max – lidera na rynku farmaceutycznym w Czechach i na Słowacji. Rozwijamy rynek apteczny w kraju i zagranicą ale nie byłoby to możliwe gdyby nie pracownicy uczestników sieci- najlepsi specjaliści!

Ponad 4 000 pracowników w Polsce to nasz największy kapitał cenimy ich umiejętności i zdolności rozwijamy potencjał i szkolimy tak by wciąż mogli wytyczać nowe szlaki i kreować biznes farmaceutyczny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk Aplikuj.

Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami