Ta oferta pracy jest nieaktualna od 97 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Business Partner

  • Wieluń, łódzkie
  • Specjalista
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Patrol Group jest liderem branży DIY. Jako firma jesteśmy obecni na rynku od ponad 20 lat, obsługujemy klientów w całej Europie i wchodzimy na rynek amerykański i azjatycki.

    Tworzymy wyjątkowe produkty z tworzyw sztucznych (skrzynki narzędziowe, pojemniki magazynowe, akcesoria ogrodowe i wiele innych), które wspierają zarówno profesjonalistów, jak i amatorów w ich pracy oraz hobby na całym świecie.

    Zatrudniając się w Patrol Group, staniesz się częścią organizacji będącej w fazie dynamicznego wzrostu, ułatwiającej pracownikom profesjonalny rozwój, dającej im możliwość realnego wpływu na działalność biznesową firmy oraz wspierającej innowacje.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wieluń

    Twoje zadania:

    • rekrutacja na stanowiska produkcyjne, specjalistyczne i kierownicze;
    • wdrażanie nowych procesów HR w firmie;
    • wspomaganie kadry zarządzającej w zakresie wykorzystywania nowoczesnych narzędzi HR-owych;
    • sporządzanie analiz dotyczących zarządzania ludźmi w przedsiębiorstwie;
    • dbałość o pozytywny wizerunek firmy jako pracodawcy;
    • koordynacja współpracy z agencjami pracy tymczasowej;
    • weryfikacja procesów administracji personalnej.

    Nasze wymagania:

    • minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z HR;
    • dobra znajomość przepisów polskiego prawa pracy;
    • wysokie zdolności interpersonalne, umiejętność budowania dobrych relacji z pracownikami i kandydatami;
    • doskonała organizacja pracy;
    • samodzielność, inicjatywa i entuzjazm;
    • doświadczenie w rekrutacji w sektorze produkcyjnym będzie dużym atutem.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • kreatywne i pełne wyzwań zajęcie;
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • kompleksowe szkolenia w zakresie „twardego” i „miękkiego” HR-u;
    • szerokie możliwości rozwoju zawodowego;
    • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu;
    • możliwości realizowania własnych pomysłów;
    • elastyczny czas pracy;
    • pakiet dodatkowych benefitów;
    • dofinansowanie dojazdów do pracy.
    opisopis