HR Business Partner

  • Wieluń, łódzkie
  • Specjalista
  • 13.07.2018
  • Ważna jeszcze 25 dni (do 12.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Patrol Group jest liderem branży DIY. Jako firma jesteśmy obecni na rynku od ponad 20 lat, obsługujemy klientów w całej Europie i wchodzimy na rynek amerykański i azjatycki.

    Tworzymy wyjątkowe produkty z tworzyw sztucznych (skrzynki narzędziowe, pojemniki magazynowe, akcesoria ogrodowe i wiele innych), które wspierają zarówno profesjonalistów, jak i amatorów w ich pracy oraz hobby na całym świecie.

    Zatrudniając się w Patrol Group, staniesz się częścią organizacji będącej w fazie dynamicznego wzrostu, ułatwiającej pracownikom profesjonalny rozwój, dającej im możliwość realnego wpływu na działalność biznesową firmy oraz wspierającej innowacje.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wieluń

    Twoje zadania:

    • rekrutacja na stanowiska produkcyjne, specjalistyczne i kierownicze;
    • wdrażanie nowych procesów HR w firmie;
    • wspomaganie kadry zarządzającej w zakresie wykorzystywania nowoczesnych narzędzi HR-owych;
    • sporządzanie analiz dotyczących zarządzania ludźmi w przedsiębiorstwie;
    • dbałość o pozytywny wizerunek firmy jako pracodawcy;
    • koordynacja współpracy z agencjami pracy tymczasowej;
    • weryfikacja procesów administracji personalnej.

    Nasze wymagania:

    • minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z HR;
    • dobra znajomość przepisów polskiego prawa pracy;
    • wysokie zdolności interpersonalne, umiejętność budowania dobrych relacji z pracownikami i kandydatami;
    • doskonała organizacja pracy;
    • samodzielność, inicjatywa i entuzjazm;
    • doświadczenie w rekrutacji w sektorze produkcyjnym będzie dużym atutem.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie;
    • kreatywne i pełne wyzwań zajęcie;
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • kompleksowe szkolenia w zakresie „twardego” i „miękkiego” HR-u;
    • szerokie możliwości rozwoju zawodowego;
    • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu;
    • możliwości realizowania własnych pomysłów;
    • elastyczny czas pracy;
    • pakiet dodatkowych benefitów;
    • dofinansowanie dojazdów do pracy.
    opisopis