Ta oferta pracy jest nieaktualna od 5 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Business Partner

  • Wieluń, łódzkie
  • Specjalista
  • 14.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wielton S.A. z siedzibą w Wieluniu to największy polski producent naczep, przyczep i zabudów. Spółka notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie należy do grona dziesięciu największych producentów w swojej branży na świecie. Grupa Wielton posiada cztery centra produkcyjne: w Polsce, Niemczech, we Francji oraz Wielkiej Brytanii, a także dwie montownie: we Włoszech i w Rosji. Pod koniec 2016 roku Wielton uruchomił spółkę zależną na Wybrzeżu Kości Słoniowej. W ramach całej Grupy zatrudnienie znajduje obecnie blisko 3,5 tys. pracowników, przy czym najwięcej, bo aż 2 tys. w Wieluniu.

    Inwestycje w badania i rozwój to dla spółki istotny element strategii. Aktywnie współpracujemy z uczelniami, szkołami i instytucjami naukowymi. Silny rozwój biznesu i wzrost firmy, tworzy wyzwanie, a jednocześnie, satysfakcjonujące środowisko pracy dla ambitnych i utalentowanych jednostek.

    Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
    Miejsce pracy: Wieluń

    GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

    • ścisła współpraca z kadrą menedżerską w zakresie potrzeb związanych z zespołem pracowniczym i procesami HR
    • udział w bieżących projektach HR, takich jak: rekrutacja, szkolenia i rozwój, zarządzanie talentami
    • uczestnictwo w działaniach Employer Brandingu
    • współpraca ze szkołami, uczelniami wyższymi oraz organizacjami branżowymi
    • kształtowanie kultury organizacyjnej w tym promowanie wartości oraz wspieranie efektywnej komunikacji wewnętrznej
    • monitorowanie kluczowych wskaźników HR w podległym obszarze oraz rekomendowanie odpowiednich działań
    • przygotowywanie materiałów do prezentacji, raportów, analiz

    WYMAGANIA:

    • minimum 3 letnie doświadczenie w obszarze HR, mile widziane w firmie produkcyjnej
    • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia
    • dobra znajomość języka angielskiego
    • praktyczna znajomość zagadnień prawa pracy
    • praktyczna znajomość procesów HR
    • umiejętność prowadzenia prezentacji, szkoleń, warsztatów
    • znajomość pakietu MsOffice
    • komunikatywność i umiejętność budowania relacji
    • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

    OFERUJEMY:

    • przyjazną atmosferę w pracy
    • pracę w firmie, która jest liderem w swojej branży
    • rozwój zawodowy
    • uczestnictwo w nowych projektach, w tym również międzynarodowych
    • prywatną opiekę medyczną
    • pracę w centrali międzynarodowej Grupy

    Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".
    Uprzejmie informujemy, że po analizie aplikacji skontaktujemy się z wybranymi osobami.

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Wielton S.A. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.