Oferta pracy

HR Business Partner

WIKA Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

  • Włocławek

    Włocławek, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie procesów HR w wybranych działach WIKA Polska

  • bliska współpraca z kadrą menedżerską w realizacji celów biznesowych i aktywne wspieranie w podejmowaniu decyzji personalnych

  • opracowywanie i wprowadzanie rozwiązań oraz narzędzi HR w odpowiedzi na bieżące potrzeby biznesu

  • zapewnienie skutecznej realizacji zadań i procesów z zakresu rekrutacji, szkoleń i rozwoju, onboardingu, oceny okresowej we wspieranych działach

  • praca z wynagrodzeniami zgodnie z polityką wynagrodzeń

  • prowadzenie analizy wybranych wskaźników HR i rekomendowanie działań naprawczych i rozwojowych

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe w pracy w HR, mile widziane w roli HRBP

  • przedsiębiorczość i wysokie umiejętności interpersonalne

  • doświadczenie w budowaniu i wdrażaniu rozwiązań HR (np. programów szkoleniowych, zmian struktury organizacyjnej)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

Mile widziane

  • mile widziane umiejętności coachingowe

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat z możliwością pracy hybrydowej lub całkowicie zdalnej

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • pracę w dynamicznie zmieniającym się środowisku firmy produkcyjnej z branży technicznej zatrudniającej ponad 2300 osób

  • prowadzenie i udział w strategicznych projektach, również międzynarodowych, z zakresu HR

  • realny wpływ na kształt procesów i polityki działu HR

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne