Oferta pracy

HR Business Partner

VULCAN sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Jesteśmy pełnym pasji i humoru zespołem HR, łączącym  kompetencje z obszaru twardego i miękkiego HR. Wspólnie wspieramy rozwój firmy będącej wiodącym dostawcą rozwiązań IT dla sektora edukacji w Polsce.

Ważne jest dla nas to, w jaki sposób ze sobą współpracujemy i jakimi zasadami na co dzień się kierujemy, w związku z tym stawiamy na wspierającą atmosferę pracy, otwartość  na pomysły, opinie i różnorodność, przejrzystą i dobrą komunikację oraz wzajemne zaufanie. Cenimy sobie elastyczność w działaniu, postawę zorientowaną na pokonywanie trudności i gotowość do ciągłego uczenia się.

Zaaplikuj do nas, jeśli masz przede wszystkim ogromną pasję do swojej pracy oraz:

  • posiadasz co najmniej 3-letnie doświadczenie w HR na podobnym stanowisku w dużej organizacji
  • masz wykształcenie wyższe w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi
  • znasz prawo pracy, trendy i narzędzia HR
  • jesteś nastawiony/a na realizację celów i partnerską współpracę z biznesem
  • cechuje Cię samodzielność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania relacji
  • Twoja znajomość języka angielskiego jest na poziomie zaawansowanym

Jakie będą Twoje zadania?

  • realizacja strategii HR
  • wdrażanie rozwiązań w obszarze HR prowadzących do realizacji celów biznesowych
  • współpraca z kadrą menedżerską w tematach dotyczących pracowników i zespołów oraz w zakresie wdrażania narzędzi i projektów HR
  • identyfikacja potrzeb oraz proponowanie działań rozwojowych
  • prowadzenie projektów rekrutacyjnych i koordynowanie procesów adaptacji
  • koordynacja komunikacji wewnętrznej
  • inicjowanie i realizacja działań na rzecz budowania zaangażowania pracowników, przywództwa oraz kultury organizacyjnej

W zamian oferujemy:

  • samodzielne i pełne wyzwań stanowisko z możliwością wdrażania własnych pomysłów
  • umowę o pracę i dofinansowanie do benefitów
  • niezbędne narzędzia pracy
  • udział w zajęciach z języka angielskiego
  • świeże owoce raz w tygodniu, a także nielimitowaną ilość kawy dla pobudzenia kreatywności
  • dogodną lokalizację firmy – nasza siedziba znajduje się na terenie parku biznesu, zlokalizowanym w bliskiej odległości od obwodnicy i w pobliżu przystanków transportu publicznego, do dyspozycji mamy nielimitowane i bezpłatne miejsca parkingowe, stojaki na rowery, bar bistro
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy