Oferta pracy

HR Business Partner

DPD PolskaO firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Dołącz do naszej paczki!

Zostań HR Business Partnerem
Szczecin, Wrocław

Twoje zadania:

  • zapewnienie profesjonalnego wsparcia kadrze kierowniczej w różnorodnych aspektach zarządzania ludźmi
  • prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji kadry kierowniczej
  • rozwój kompetencji miękkich kadry managerskiej
  • współtworzenie oraz prowadzenie szkoleń miękkich
  • koordynacja przebiegu procesu oceniania
  • współtworzenie i wdrażanie ogólnofirmowych programów oraz projektów HR

Dla nas ważne są:

  • min. 4 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość nowoczesnych systemów rozwoju pracowników i zarządzania zasobami ludzkimi
  • znakomite zdolności interpersonalne i umiejętność efektywnej komunikacji
  • doświadczenie w prowadzeniu szkoleń miękkich
  • duża dojrzałość zawodowa i umiejętność współpracy z osobami pełniącymi różne funkcje w organizacji
  • umiejętności związane z zarządzaniem zmianą
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętności działania pod presją czasu
  • gotowość do częstych podróży służbowych i pracy w terenie
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • posiadanie prawa jazdy kat. B

Zyskujesz:

  • Umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • atrakcyjny pakiet szkoleń
  • prywatną opiekę medyczną
  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych
  • platformę benefitową (w tym kartę Multisport)
  • realną możliwość rozwoju (ponad 70% pracowników awansowało wewnętrznie)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DPD Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (DPD) z siedzibą w Warszawie przy ul. Mineralnej 15, 02-274 Warszawa. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody, także dla celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości
międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie.

Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku.
Posiadamy ponad 60 oddziałów,
które są zlokalizowane na terenie
całego kraju. Zatrudniamy
i współpracujemy z blisko
10000 osób, którym zapewniamy
stabilne warunki zatrudnienia
i szerokie możliwości rozwoju.

Zobacz jak wygląda praca
kuriera w DPD Polska!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy