Oferta pracy

HR Business Partner

ELEMONT SP. Z O.O.O firmie

  • Kwiatkowskiego 4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ELEMONT SP. Z O.O.

Kwiatkowskiego 4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Codzienny patronat nad tym, aby nasza firma była miejscem przyjaznym ludziom, by sprzyjała ich rozwojowi i wspierała dalszy wzrost organizacji

  • Ścisła współpraca z zarządem oraz kadrą managerską w zakresie tworzenia i realizowania polityki zarządzania zasobami ludzkimi

  • Organizacja działań employeer branding poprzez planowanie i podejmowanie działań wewnątrz organizacji oraz działań zewnętrznych w mediach społecznościowych, środowisku branżowym oraz akademickim, udział w targach pracy i innych

  • Planowanie ścieżek rozwoju zawodowego pracowników, organizacja szkoleń wewnętrznych i wsparcie administracyjne w organizacji szkoleń zewnętrznych, udział w ocenach pracowniczych

  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych przy ścisłej współpracy z dyrektorami i kierownikami działów oraz prowadzenie dokumentacji przebiegu procesu rekrutacji na każdym etapie

  • Nadzór nad procesem onboardingu

  • Współtworzenie i wdrażanie programów benefitów pracowniczych w organizacji

  • Przygotowywanie analiz i raportów oraz rekomendacje w zakresie zmian organizacyjnych i rozwoju pracowników

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów HR-owych, w tym rozwojowych i rekrutacyjnych

  • Umiejętność współpracy oraz budowania pozytywnych relacji międzyludzkich

  • Doświadczenie w budowaniu struktur biznesowych

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

  • Samodzielność, inicjatywa, proaktywna postawa do powierzonych zadań

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Doświadczenie w prowadzeniu tematów z obszaru employer brandingu będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Prywatna opieka medyczna

  • Atrakcyjny system premiowania

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

  • Atrakcyjny pakiet szkoleń

  • Wolontariat pracowniczy

W Elemont zajmujemy się kompleksową realizacją projektów budowlanych w zakresie: instalacji elektrycznych, systemów teletechnicznych, AKPiA oraz zadań wielobranżowych. Przez 30 lat funkcjonowania na rynku staliśmy się jedną z najbardziej doświadczonych, innowacyjnych i rozpoznawalnych firm budowlanych a nasze zaangażowanie w największe projekty inwestycyjne w energetyce i przemyśle plasuje nas na pozycji lidera na rynku Polskim.

Więcej informacji na stronie: www.elemont.pl

Przewiń do profilu firmy