Oferta pracy

HR Business Partner

Pyszne.plO firmie

  • Rybacka 9, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Pyszne.pl

Rybacka 9

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Ścisła współpraca z menedżerami, monitorowanie ich potrzeb oraz pomoc w rozwiązywaniu bieżących spraw związanych z organizacją, pracownikami oraz change-managementem;

  • Wsparcie biznesu oraz HR Managera w realizacji ogólnych działań i inicjatyw z zakresu HR, w tym sugerowanie potencjalnych usprawnień w zakresie procedur, procesów i polityk;

  • Wdrażanie globalnych polityk i procesów

  • Przygotowanie, raportowanie oraz analiza danych z obszaru HR związanych z : wynagrodzeniami, świadczeniami oraz umowami;

  • Udział w realizacji projektów operacyjnych

Podział czasu pracy
50%

Współpraca z managerami

25%

Wdrażanie procesów, polityk oraz wprowadzanie usprawnień

25%

Przygotowywanie raportów

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w międzynarodowym środowisku na stanowisku HR Business Partner lub HR Generalist 3-5 lata – wcześniejsze doświadczenie jako HR Admin będzie dodatkowym atutem;

  • Korespondujące wykształcenie wyższe i/lub studia podyplomowe;

  • Bardzo dobrą znajomość polskiego prawa pracy;

  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń wewnętrznych;

  • Bardzo dobrą umiejętność komunikacji, proaktywne podejście do pracy oraz zorientowanie na innych pracowników;

  • Biegłą znajomość języka angielskiego (B2-C1);

  • Nastawienie na pracę zespołową oraz motywacja do tworzenia pozytywnego środowiska pracy;

  • Bardzo dobra umiejętność budowania relacji oraz współpracy ze stakeholderami wewnątrz organizacji;

  • Znajomość pakietu MS Office

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia – laptop oraz telefon

  • Pakiet benefitów: karta sportowa, prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie do posiłków TakeawayPay

  • Kurs języka angielskiego

  • Możliwość pracy oraz rozwoju w prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • strefa relaksu

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Good Mood Manager

Etapy rekrutacji
1

Analiza CV

2

Kontakt z rekruterem

3

Spotkanie/ Spotkania z managerem rekrutującym

4

Oferta

Pyszne.pl

Jeśli lubisz pracę z ludźmi, możesz się pochwalić doświadczeniem z zakresu HR Business Partneringu i już wiesz, że jest to dziedzina, w której chcesz osiągnąć poziom ekspercki. A na dodatek chciałbyś pracować w międzynarodowym zespole i mieć swój wkład w rozwój procesów HR w firmie, która pozwoli Ci na zdobywanie doświadczeń w ekscytującym, stale zmieniającym się i szybko rozwijającym środowisku To nasze ogłoszenie jest dla Ciebie.

Od czasu naszego powstania w 2000 roku przekształciliśmy się z małej firmy działającej na strychu w globalną potęgę w obszarze food delivery. W ramach Just Eat Takeaway dostarczamy teraz żywność w 23 krajach - od Belgii po Brazylię!

Przewiń do profilu firmy