Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

HR Business Partner

NORTH MEDICAL HOLDING sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

umowa o pracę
6 00020 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
6 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Dworcowa 11B, Stare Miasto, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Dworcowa 11B

Stare Miasto

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Podstawowym zadaniem będzie proaktywna rekrutacja personelu medycznego, w szczególności lekarzy do drobnych zabiegów chirurgicznych i innych specjalistów medycznych

  • Wykorzystywanie wielu metod pozyskania potencjalnych kandydatów: LinkedIn, Facebook, Direct Search

  • Bezpośredni udział na każdym z etapów rekrutacji potencjalnego pracownika

  • Udział w procesie budowania zaangażowania pracowników

  • Wsparcie w zarządzaniu dokumentami pracowniczym

  • Budowanie pozytywnych relacji z kandydatami na każdym etapie procesu rekrutacji

  • Udział w pracach zespołu odpowiedzialnego za usprawnianie procesów pracy

  • Dbanie o kontakt z potencjalnymi kandydatami do pracy, tworzenie bazy kandydatów

  • Umiejętność tworzenia rozwiązań i wdrażania pomysłów

  • Umiejętność ustalania priorytetów, dotrzymywania terminów, oraz jak najlepszego wykorzystania ograniczonych zasobów

  • Rozwijanie narzędzi rekrutacyjnych, wprowadzanie własnych działań mających na celu usprawnianie procesów rekrutacyjnych

  • Cotygodniowe raportowanie wyników prowadzonych działań

Podział czasu pracy
80%

Rekrutacja

20%

Czynności administracyjne

Nasze wymagania

  • Otwartość, komunikatywność oraz dobra organizacja pracy własnej

  • Wysoka kultura osobista

  • Praktyczne doświadczenie w proaktywnym pozyskiwaniu kandydatów

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętności sprzedażowe

Mile widziane

  • Pozyskiwanie pracowników w branży medycznej

To oferujemy

  • Umowę w oparciu o kontrakt B2B

  • Stałe godziny pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia

  • Pracę w młodym zespole oraz realny wpływ na rozwój firmy

  • Zniżki pracownicze na usługi firmowe, w tym usługi stomatologiczne w szerokim zakresie

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne