Craftware Sp. z o.o.

HR Business Partner

Craftware Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 4 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista
logo Salesforce logo Salesforce

Craftware, to doskonałe miejsce pracy dla ludzi ambitnych, otwartych, lubiących nowe wyzwania. Do naszego zespołu szukamy kreatywnych osób, gotowych na ciągły rozwój oraz udział w najbardziej

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Ikona lokalizacji Wrocław

Czym się będziesz zajmował:

  • Ścisła współpraca z podległym biznesem w sprawach związanych z szeroko pojętym obszarem HR – doradztwo w zakresie rozwiązań, dobrych praktyk, prawa pracy
  • Samodzielnie prowadzenie projektów rekrutacyjnych w podległym obszarze
  • Doradztwo w zakresie struktur, opisów stanowisk, tworzenia ścieżek karier
  • Wsparcie administracyjne przy procesowaniu dokumentów personalnych
  • Współpraca z innymi działami firmy
  • Organizacja i udział w projektach EB i CSR

Czego potrzebujesz, aby realizować powierzone zadania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: zarządzanie, ZZL, socjologia, psychologia lub pokrewne
  • Min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie o dynamicznym modelu pracy, praktycznej wiedzy z obszarów HR, prawa pracy
  • Mile widziane doświadczenie prowadzeniu procesów rekrutacyjnych na stanowiska IT
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (poziom B2)
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Wysoka kultura osobista, pozytywna energia, dokładność i odpowiedzialność
  • Duży poziom samodzielności i zaangażowania

Co możemy Ci zaoferować:

  • Ikona Biblioteczki
    Biblioteczka do twojej dyspozycji
  • Ikona Formy Współpracy
    Różne formy współpracy
  • Strefa chillout
    Strefa chillout
  • Ikona Zegar
    Elastyczne godziny pracy
  • Ikona Wtorki
    Owocowe wtorki
  • Ikona Angielski
    Lekcje angielskiego
  • Ikona Karta Multisport
    Karta Multisport
  • Ikona Opieka Medyczna
    Opieka medyczna
  • Ikona Koszty
    Zwrot kosztów zdanych certyfikatów
  • Ikona Atmosfera
    Świetna atmosfera pracy
  • Ikona Dresscode
    Swobodny dress code
  • Ikona Ubezpieczenie
    Ubezpieczenie grupowe
Warunkiem wzięcia udziału w procesie rekrutacji jest zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: "Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Craftware Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Karwińskiej 21, 02-639 Warszawa, KRS 0000328647 moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak również przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Craftware Sp. z o.o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.” Polityka prywatności Craftware - czytaj więcej

  • Różne formy współpracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Karta Multisport
  • Opieka medyczna
  • Zwrot kosztów zdanych certyfikatów
  • Świetna atmosfera pracy
  • Swobodny dress code
  • Ubezpieczenie grupowe

Administratorem danych jest Craftware Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb przeprowadzenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Państwa zgody – również dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych, a także ich modyfikacji oraz żądania usunięcia. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, jednak niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Państwa zgody. Pełna informacja dotycząca przetwarzania Państwa danych osobowych znajduje się w „Polityce prywatności” na stronie www.craftware.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy