Oferta pracy

HR Business Partner

"ALPLA" OPAKOWANIA Z TWORZYW SZTUCZNYCH sp. z o.o.O firmie

  • Żywiec

    Żywiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie polityki personalnej dla dwóch Zakładów produkcyjnych,

  • wsparcie kadry kierowniczej w tematach personalnych,

  • kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych,

  • realizowanie procesów onboardingowych dla nowych Pracowników,

  • realizowanie polityki szkoleniowo – rozwojowej,

  • opracowywanie procedur personalnych,

  • uczestnictwo / wdrażanie w podległych obszarze projektów HR,

  • nadzór nad wskaźnikami personalnymi i wprowadzenie ew. działań naprawczych,

  • uczestnictwo w procesie budżetowania kosztów personalnych,

  • bieżące prace administracyjne wspomagające procesy personalne.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia),

  • min. 3 letnie doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku pracy,

  • dobra znajomość obsługi komputera – MS Word, MS Excel,

  • dobra znajomość języka angielskiego – wymóg konieczny,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • komunikatywność,

  • kreatywność, zaradność,

  • optymizm i pozytywne nastawienie,

  • gotowość do wyjazdów służbowych – 1 dzień / tydzień.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • konkurencyjne wynagrodzenie,

  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe świadczenia na święta, nagrody jubileuszowe),

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.

"ALPLA" OPAKOWANIA Z TWORZYW SZTUCZNYCH sp. z o.o.

ALPLA Opakowania z Tworzyw Sztucznych jest wiodącym dostawcą opakowań z tworzyw sztucznych dla największych koncernów z branży spożywczej, kosmetycznej i chemicznej.

Zatrudniamy 20.900 Pracowników w 181 zakładach na całym świecie.

Źródłem naszego sukcesu są wysokiej jakości produkty, całkowite zorientowanie na Klienta i wysoka zdolność wytwórcza.

Przewiń do profilu firmy