Oferta pracy

HR Business Professional

Kongsberg Automotive Sp. z o.o.O firmie

Kongsberg Automotive Sp. z o.o.

3 Maja 56

Pruszków

Firma "KONGSBERG AUTOMOTIVE" Sp. z o.o. jest częścią norweskiego koncernu działającego w branży motoryzacyjnej, którego fabryki i przedstawicielstwa zlokalizowane są w 20 krajach Europy, Azji, Ameryki Północnej, Ameryki Południowej i Ameryki Środkowej. Dostarczamy komponenty dla największych światowych producentów samochodów. Początki Kongsberg Automotive w Norwegii, gdzie aktualnie mieści się główna siedziba firmy, sięgają roku 1957. Na rynku Polskim działamy od 2000 roku, zakład w Pruszkowie k/Warszawy, zakład w Koluszkach k/Łodzi a od 2017 roku mamy nowy zakład w Brześciu Kujawskim.
Praca na zastępstwo na okres od 1 roku do 1 roku 3 miesięcy.
Numer ref.: Miejsce pracy: Pruszków

Opis stanowiska:

  • Aktywna współpraca z managerami i liderami oraz wspieranie ich w zakresie spraw pracowniczych.
  • Tworzenie i wdrażanie procedur oraz narzędzi wspierających realizację procesów biznesowych w zakresie HR.
  • Realizacja procesów rekrutacyjnych.
  • Przygotowywanie oraz realizacja procesu on-boardingu nowych pracowników.
  • Wsparcie w realizacji szkoleń, w tym zbieranie potrzeb szkoleniowych i ich bieżąca analiza.
  • Wsparcie procesów zapewniających rozwój pracowników (zarządzanie talentami, plany sukcesji, indywidulane plany rozwoju).
  • Koordynacja procesu oceny pracowniczej, w tym przygotowywanie komunikacji, szkolenia dla pracowników oraz bieżące wsparcie biznesu.
  • Aktywny udział w doskonaleniu komunikacji wewnętrznej.
  • Monitorowanie wskaźników HR, przygotowywanie raportów i analiz.
  • Współpraca z dostawcami usług (rekrutacje, szkolenia itp.).

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej.
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne.
  • Doskonała, praktyczna znajomość narzędzi HR.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, niezbędna do codziennej komunikacji.
  • Znakomite umiejętności interpersonalne i umiejętność budowania relacji.
  • Wysoka świadomość biznesowa, samodzielność, inicjatywa.
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy.
  • Znajomość systemu SuccessFactors będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy Ci:

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży automotive, w przyjaznym i wspierającym zespole profesjonalistów.
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy.
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności, poszerzania kompetencji.
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, w tym możliwość uczestniczenia w kursie języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Opiekę medyczną.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na życie.
  • Kartę Multisport.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Bezpłatny parking.
Wszystkich zainteresowanych kandydatów prosimy o kliknięcie przycisku „Aplikuj”. System przekieruje Cię do ogłoszenia w języku angielskim, zamieszczonego na naszej stronie internetowej w sekcji Kariera, gdzie klikając przycisk „Apply now” wypełnisz krótki formularz oraz zamieścisz swoje CV.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.kongsbergautomotive.com

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kongsberg Automotive Sp. z o.o. zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy