Oferta pracy

Koordynator HR (umowa o pracę na 6 miesięcy)

Elavon Financial ServicesO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie administracyjne dla grupy HR Business Partnerów

  • Odpowiedzialność za przetwarzanie licznych informacji i dokumentów poufnych

  • Pomoc w czynnościach związanych z przechowywaniem danych oraz w aktualizowaniu / utrzymywaniu akt pracowników zgodnie z odpowiednimi przepisami

  • Wprowadzanie do systemu danych pracowników oraz pomoc w wypełnianiu wymaganych formularzy

  • Sporządzanie raportów ad hoc

  • Wsparcie administracyjne pracowników HR w projektach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, mile widziani studenci kierunków związanych z HR

  • Rok doświadczenia w dziale administracyjnym i / lub kadrowym

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego

  • Biegła znajomość obsługi komputera, zwłaszcza pakietu Microsoft Office (umiejętność posługiwania się edytorem tekstu, arkuszami kalkulacyjnymi i bazami danych)

  • Skuteczne komunikacja werbalna i pisemna

  • Umiejętność identyfikowania błędów i różnic oraz interpretowania danych

  • Umiejętność jednoczesnej pracy na kilku projektach i dotrzymywania terminów

  • Umiejętność pracy pod ograniczonym nadzorem

  • Doskonałe umiejętności w zakresie relacji z klientami/pracownikami

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • brak dress code’u

Etapy rekrutacji
1

10-minutes call with Recruiter

2

Online interview with Recruiter and Hiring Manager

Elavon Financial Services

A leader in the payments industry, Elavon provides end-to-end payment processing solutions and services to more than one million merchants around the world. If you want to make a difference in your life, your community and your world, join us at Elavon. We know our company is only as strong as our people, and we are committed to your professional growth and success. Elavon is part of the U.S. Bank family, a diverse workplace, where we celebrate the individuality of each member of our global team.

Przewiń do profilu firmy

Opis stanowiska:

Koordynator HR zapewnia wsparcie administracyjne i kadrowe pracownikom działu HR. Odpowiada za aktualizację systemów HR oraz rejestrowanie danych i dokumentów związanych z pracownikami Firmy.