Oferta pracy

HR Data Admin

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Jelcz-Laskowice

    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Usprawnianie procesów administracyjnych w obszarze HR oraz systemów raportowania.

  • Przygotowywanie bieżących raportów oraz dokonywanie analizy.

  • Zarządzanie bazą danych.

  • Współpraca z działem IS.

Nasze wymagania

  • Zatrudnienie na zasadach contractingu lub B2B.

  • Wynagrodzenie 7000-10000zł brutto (w zależności od doświadczenia i umiejętności)

  • Pakiet benefitów.

  • Możliwość certyfikacji i szkoleń.

  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania.

To oferujemy

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Fabryka TOYOTY to miejsce tworzone przez wyjątkowych ludzi. Każdego z nas napędza tu pasja, możliwości i innowacje. Mamy moc, by tworzyć technologie jutra i wdrażać je w naszej produkcji już dziś. Nie byłoby to możliwe bez naszych pracowników.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: HR Reporting Specialist (contracting).

Przewiń do profilu firmy

Chcesz pracować dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie?

Bądź częścią czegoś wielkiego. Obierz właściwy kierunek i dołącz do naszego zespołu!

Wyślij do nas swoje CV za pomocą przycisku "aplikuj" umieszczonego w prawej górnej części ogłoszenia

Jeśli chcesz dowiedzieć się o nas więcej, możesz zajrzeć tutaj:

  • www.toyotapl.com - strona internetowa polskich fabryk Toyoty

  • www.kierunektoyota.pl - strona dedykowana naszym pracownikom, ofertom pracy i benefitom

  • Toyota - fabryka w Jelczu - nasz fanpage na Facebooku