HR Director - Automotive - TIER1 - HC: 1500+

Michael Page

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • dyrektor, menedżer

Rekrutujemy dla

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja Automotive Tier1 produkująca niezbędne podzespoły dla OEM. Wieloletnia działalność i rozwój pozwoliły naszemu klientowi odegrać kluczową rolę w czołówce firm z tego sektora. Wspierając dalszy rozwój firmy poszukujemy kandydata, który byłby zainteresowany podjęciem długoterminowej współpracy na stanowisku Dyrektora działu HR dla rozproszonej struktury zakładów produkcyjnych z główną siedzibą w woj. Świętokrzyskim - HC 1 500+

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie zatrudnienia, wspieranie i nadzorowanie procesu rekrutacji i selekcji pracowników, przeprowadzanie procesów rekrutacji na wyższe stanowiska.

  • Wdrażanie korporacyjnych procesów zarządzania zasobami ludzkimi.

  • Nadzorowanie i kontrola systemu szkoleń i polityki rozwoju pracowników.

  • Współpraca i wspieranie kadry menadżerskiej w zakresie problematyki zarządzania zasobami ludzkimi.

  • Utrzymywanie kontaktów ze związkami zawodowymi i przedstawicielami organizacji pracowniczych.

  • Nadzór i koordynacja działu BHP oraz problematyki bezpieczeństwa i higieny pracy.

  • Zarządzanie i motywowanie podległego 30 osobowego zespołu.

  • Sporządzanie raportów na potrzeby Zarządu Spółki.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe - studia podyplomowe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi będą dodatkowym atutem.

  • Praktyczna znajomość metodologii i narzędzi HR.

  • Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

  • Doświadczenie z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, minimum w stopniu B2.

  • Minimum 3 - letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej o rozproszonej strukturze w branży automotive.

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowych.

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia roczna + samochód służbowy.

  • Pomoc przy relokacji.

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karnet sportowy, ubezpieczenie grupowe itp.).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa drużyna sportowa

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne