Ta oferta pracy jest nieaktualna od 29 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Director/General Manager - Automotive production company

  • Gliwice, Katowice, Rybnik, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Sosnowiec, Żory, Zabrze, Bytom, Pyskowice, śląskie
  • Kierownik
  • 2019-05-19

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Międzynarodowy Koncern Motoryzacyjny poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko:
    HR Director / General Manager / Vice Presicent. To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 15~20 letnie doświadczenie w dziale HR oraz znajomość języka angielskiego na co najmniej poziomie biznesowym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

    Miejsce pracy: Bytom, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Katowice, Pyskowice, Rybnik, Sosnowiec, Tychy, Zabrze, Żory

    Obowiązki:

    • Kształtowanie i realizacja polityki personalnej, zgodnej ze strategią i celami firmy;
    • Zarządzanie procesami i systemem HR w Spółce;
    • Tworzenie planu zatrudnienia, koordynowanie procesu rekrutacji pracowników;
    •  Nadzór nad sprawnym procesem komunikacji wewnętrznej firmy;
    •  Projektowanie i realizacja procesów szkoleniowych, rozwojowych, ocen pracowniczych;
    • Bieżące wsparcie dla kadry kierowniczej w zarządzaniu zasobami ludzkimi;
    • Całokształt zadań związanych z personelem;
    • Prowadzenie spraw związanych z ubieganiem się o pozwolenie na pracę dla cudzoziemców, wiz oraz kart stałego pobytu;
    • Sporządzanie raportów i prezentacji, bieżąca współpraca z siedzibą główną Spółki.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
    • Min. 15~20 -letnie doświadczenie na równorzędnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego – praca w międzynarodowym otoczeniu;
    • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu technik zarządzania zasobami ludzkimi;
    • Znajomość prawa pracy, przepisów ubezpieczeń społecznych i podatkowych, zasad naliczania wynagrodzeń;
    • Umiejętności organizacyjne;
    • Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych;
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel);
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę;
    • Możliwość używania języka obcego;
    • Rozwój zdolności personalnych i profesjonalnych;
    • Indywidualne podejście do pracownika;
    • Przyjazne warunki pracy;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie.