Ta oferta pracy jest nieaktualna od 7 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

HR Ekspert

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 13.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    THE PLACE TO DEVELOP APPS AND FRIENDSHIPS

    • people
      Złoty partner Microsoft
    • pc
      AWS Advanced Consulting Partner
    • office
      Spółka
      giełdowa
    • pl
      Polski
      Software House
    • globe
      Zagraniczni klienci
    HR Ekspert
    Wrocław

    PGS Software istnieje od 2005 roku i stale rośnie. Rozwój to ludzie – zarówno doświadczeni inżynierowie jak i HRowcy, którzy potrafią ich znaleźć i utrzymać.  Aby dotrzymać kroku dynamicznemu biznesowi HR też musi rosnąć i...tu pojawiasz się Ty! We Wrocławiu, Gdańsku czy Rzeszowie – w każdym z naszych biur wypatrujemy znakomitych specjalistów od rozwoju pracowników, z doświadczeniem w tworzeniu szkoleń i ich prowadzeniu, z wyczuciem biznesu i ogromnym sercem do ludzi.

    • Tworzenie i realizacja projektów rozwojowych to dla Ciebie pestka?
    • Projektując i prowadząc szkolenia czujesz się jak ryba w wodzie?
    • Lubisz dopasowywać zadania HR do potrzeb biznesu?
    • Rekrutacja na kluczowe stanowiska dostarcza Ci adrenaliny?
    • Płynnie komunikujesz się w języku angielskim i masz wykształcenie wyższe?
    • Branża IT czy inżynierska nie jest dla Ciebie tajemnicą?

    Jeśli na te pytania odpowiedź brzmi TAK – aplikuj!

    PGS Software to pierwsza dziesiątka polskich dostawców oprogramowania, zdrowa atmosfera, praca bez nadęcia korporacyjnego, kreatywny i rozproszony w 3 miastach zespół, duża swoboda działania i wiele możliwości rozwoju. Dołącz do nas!

    Oferujemy:
    diploma Finansujemy certyfikaty hands Dowolna forma zatrudnienia
    conf Wewnętrzne warsztaty, szkolenia timer Elastyczne godziny pracy
     graf Pakiet szkoleń miękkich - rozwój liderski lang Dofinansowujemy zajęcia językowe: angielski, niemiecki
    pack Finansujemy pakiety Pluralsight, Safari Books, CodeSchool panel Pakiet relokacyjny
    lamp Godzina w tygodniu na udział w warsztatach ball Karta Multisport
    lib Rozbudowana biblioteka PGS medical Prywatne ubezpieczenie medyczne
    card Jeździmy na wydarzenia i konferencje technologiczne gift Imprezy firmowe

    Klikając w przycisk Wyślij lub Aplikuj/ Aplikuj teraz zgadzasz się na przetwarzanie przez PGS Software S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Suchej 3 danych osobowych, zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000).”

    Jeśli chcesz brać udział w naszych kolejnych rekrutacjach dodaj do swojego CV zgodę o treści:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez PGS Software S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ulicy Suchej 3 moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (na różne stanowiska) zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (tj. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000).”

    Polityka prywatności: https://kariera.pgs-soft.com/polityka-prywatnosci