HR Generalist

Bergman Engineering Sp. z o.o.

  • Krapkowice

    Krapkowice, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Rekrutujemy dla

Naszego klienta - firmy z branży motoryzacyjnej.

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie kadry zarządzającej w realizacji strategii i celów w obszarze zasobów ludzkich

  • Udział w tworzeniu struktury firmy oraz standardów pracy, szczególnie w obszarze administracji kadrowej

  • Wsparcie działań z obszaru HR, w tym przygotowywanie dokumentów dotyczących zatrudnienia, współpraca z biurem kadrowym

  • Prowadzenie rekrutacji wewnętrznych samodzielnie lub we współpracy z firmami zewnętrznymi

  • Monitorowanie wszystkich aspektów pracowniczych – poprawności zawieranych umów, czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich, ważności badań i uprawnień

  • Zarządzanie benefitami pracowniczymi

  • Koordynacja obiegu dokumentów firmowych

  • Kontakt z dostawcami usług, urzędami i innymi instytucjami

  • Dbałość o właściwy poziom zaopatrzenia biura w materiały biurowe

  • Wykonywanie prostych tłumaczeń polsko-angielskich i angielsko-polskich na potrzeby firmy

  • Tworzenie zestawień i raportów na potrzeby firmy

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe

  • Wcześniejsze doświadczenia na stanowisku administracyjnym, mile widziane w dziale personalnym

  • Zaawansowana znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)

  • Znajomość pakietu MS Office, umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • Doskonałe zdolności organizacyjne, samodzielność, dokładność

  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • Gotowość do sporadycznych podróży służbowych - zagranicznych

Pracodawca oferuje

  • Pracę na dynamicznie rozwijającym się stanowisku

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Udział w pełnym wyzwań projekcie typu greenfield

  • Perspektywy intensywnego rozwoju zawodowego w krótkim czasie

  • Możliwość budowania nowej jednostki od podstaw

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Jesteśmy wrocławską firmą, która działa na terenie całej Polski i Europy. Od 2011 roku zajmujemy się outsourcingiem (kontraktingiem) inżynierów i specjalistów oraz wspieraniem wewnętrznych procesów rekrutacyjnych w firmach produkcyjnych.

Specjalizujemy się w doborze kompetentnych i wysoko wykwalifikowanych pracowników dla firm z branży przemysłowej. Branże, na których znamy się najlepiej to: motoryzacja, lotnictwo, elektromobilność, FMCG, chemia, automatyka i robotyka, metalurgia, budownictwo.

Przewiń do profilu firmy