HR Generalist

  • Łódź, Stryków, Zgierz, , łódzkie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 23.08.2019
  • Ważna jeszcze 5 dni (do 22.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteś doświadczonym ekspertem w obszarze HR? Posiadasz szeroką wiedzę i doświadczenie zdobyte w branży produkcyjnej? Lubisz pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku na samodzielnym stanowisku ? Mamy ofertę pracy wprost dla Ciebie! Nie czekaj, aplikuj!

    Nr ref.: /68/07/2019/MAKata/44093
    Łódź, Stryków, Zgierz,
    oferujemy
    • stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę
    • samodzielne stanowisko
    • możliwość realizacji własnych inicjatyw z zakresu HR
    • uczestnictwo w ciekawych i innowacyjnych projektach
    • pracę na stanowisku umożliwiającym duży rozwój zawodowy
    • atrakcyjny pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, fundusz świadczeń socjalnych)
    zadania
    • wspieranie kierownictwa w zakresie realizacji celów biznesowych firmy
    • współpraca z agencjami pracy w zakresie zatrudnienia pracowników tymczasowych
    • badanie opinii i potrzeb pracowniczych
    • koordynowanie  procesu w obszarze kadr i płac
    • kształtowanie kultury organizacyjnej
    • organizowanie eventów dla pracowników
    • prowadzenie projektów rekrutacyjnych
    • tworzenie i realizowanie strategii rozwoju pracowników, szkoleń oraz onboardingu
    • współpraca z globalnym działem HR w celu realizowania polityki personalnej dla całej grupy kapitałowej
    oczekujemy
    • wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Zarządzanie, Ekonomia)
    • ponad 2- letniego doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
    • bardzo dobrej znajomość języka angielskiego (min. B2; codzienna komunikacja ustna i pisemna)
    • dbałości o szczegóły
    • doskonałej umiejętności rozwiązywania problemów
    • umiejętności zarządzania projektami
    • praktycznej wiedzy o systemach i narzędziach wykorzystywanych w obszarze HR
    • dobrej znajomość prawa pracy
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47