Oferta pracy

HR Generalist

AAA AutoO firmie

  • Okulickiego 3, Piaseczno
    Piaseczno, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AAA Auto

Okulickiego 3

Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnianie bieżącego doradztwa i wsparcia Menedżerom w zakresie rekrutacji

  • Proponowanie, wyszukiwanie i stososowanie najlepszych praktyk rekrutacyjnych i kanałów dla konkretnych ofert pracy

  • Przygotowanie i publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych

  • Prowadzenie procesu rekrutacji od preselekcji telefonicznej do zamknięcia rekrutacji i zatrudnienia kandydata

  • Bycie na bieżąco z obowiązującymi przepisami w zakresie rekrutacji i doradzanie Menedżerom w tej sprawie

  • Prowadzenie i przygotowanie analiz rekrutacyjnych

  • Zapewnianie pomyślnej integracji nowych pracownikom

  • Monitorowanie pracy pracowników w okresie próbnym

  • Wdrażanie kluczowych inicjatyw i projektów HR, wprowadzanie nowych zasad w zakresie rekrutacji, on-boardingu i employer brandingu

  • Organizowanie i uczestniczenie w targach pracy

  • Korzystanie z bazy CV i przygotowywanie odpowiednich raportów związanych z rekrutacją i wdrożeniem nowych pracowników

  • Branie udzialu w pracach kadrowych (przygotowywanie umów o pracę, porozumień zmieniających i innych dokumentów kadrowych) i rozliczaniu czasu pracy

Nasze wymagania

  • Co najmniej jeden rok pracy w dziale HR

  • Co najmniej średnie wykształcenie

  • Zrozumienie potrzeb wszystkich działów firmy, ze szczególnym nastawieniem na działy biznesowe

  • Empatia, bardzo dobrze rozwinięte umięjętności interpersonalne, nastawienie na klienta i cel, świetna organizacja pracy, samodzielność w działaniu, chęć niesienia pomocy w rozwiązywaniu problemów pracowniczych

  • Język polski - biegła znajość; język angielski - co najmniej poziom komunikatywny w mowie i piśmie; język czeski - znajomość tego języka na poziomie komunikatywnym będzie ogromnym atutem

  • Znajomość pakietu Microsoft Office na poziomie dobrym

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Ubezpieczenie grupowe w bardzo korzystnej cenie

  • Nagrodę za polecenie klienta do kupna lub skupu auta

  • Praca w międzynarodowej firmie, która daje bardzo duże możliwości rozwoju

  • Praca w miłym i przyjaznym zespole, którego członkowie wspierają się nawzajem i dla których granie do jednej bramki jest najważniejsze

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • rabat przy zakupie samochodu

Jesteś początkującym HR-owcem z co najmniej rocznym doświadczeniem w rekrutacji i administracji personelem? Chcesz dołączyć do najprawdopodobniej najlepszego i najbardziej przyjaznego zespołu w Polsce? Zdobywać doświadczenie i mieć wpływ na pracę naszych pracowników? Odpowiedziałeś pozytywnie na wyżej podane pytania? Nie zwlekaj i aplikuj